Dodaj ogłoszenie o pracy


Daj się poznać i zdobądź tytuł Przyjaznego Pracodawcy TSL 2022!

 

Zapraszamy do udziału

w Plebiscycie Przyjaznego Pracodawcy TSL 2022!

Pobierz ANKIETĘ

wypełnij i odeślij ją do 15 października!

na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Udział w Plebiscycie jest bezpłatny!

REGULAMIN

 

 Nie zwlekaj też z rezerwacją stoiska i dołącz jako wystawca do

 IV Ogólnopolskich Targów Pracy Branży TSL

TransLogistica Jobs 2022!

które odbędą się w dniach 7 – 8 listopada w Warszawie,
w nowej formule i w nowej odsłonie!

www.targipracytsl.pl 

Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

a my prześlemy Ci ofertę!

Zapraszamy do udziału!

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.