Dodaj ogłoszenie o pracy
Oferta pracy
Doradztwo People Project
SALES MANAGER Outsourcing Pracowników Logistyki
Lokalizacja: pomorskie
(Dokładna lokalizacja: Gdańsk)
Obowiązki / zadania
Duża ogólnopolska firma świadcząca usługi outsourcingu procesów i zespołów pracowników z zagranicy i polskich, m.in. dla branży logistycznej, zatrudni na stanowisko Sales Manager outsourcing pracowników logistyki (Gdańsk)

Sales Manager wspierany przez zespół będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów
Wymagania
OCZEKUJEMY
– doświadczenia handlowego B2B w branży logistycznej lub rekrutacyjnej
– znajomości branży logistycznej (gospodarka magazynowa, fulfilment, co-packing)
– dobrej znajomości języka angielskiego
Oferujemy
OFERUJEMY atrakcyjne, rynkowe warunki zatrudnienia (do wyboru UoP lub B2B), auto służbowe
KONTAKT
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres peopleproject.pl@gmail.com podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ
* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".