Oferta pracy
1ToDrive
Kierowca C+E międzynarodowy w dowolnym systemie
Lokalizacja: śląskie
Nr Ref.: Częstochowa
(Dokładna lokalizacja: Częstochowca)
Obowiązki / zadania
Pracować będziesz jako kierowca ciężarówki z naczepą typu Double Decker na trasie międzynarodowej Niemcy-Anglia. Będziesz pokonywać te same trasy i odwiedzać tych samych klientów.

Możesz pracować w dowolnym systemie może to być 2/1, 3/1, 4/2, 4/1, itd., a jeśli chcesz, możesz też pracować co tydzień.

Niezależnie od tego co wybierzesz, rozładowywać się będziesz tylko 3-4 razy w ciągu całego tygodnia. Załadunek i rozładunek wykonujesz sam za pomocą paletowego wózka elektrycznego.

Nigdy nie pracowałeś z tego typu ciężarówką? Nie ma problemu! Przez pierwsze 3 tygodnie zostaniesz przeszkolony przez kierowcę mentora, otrzymując oczywiście ustalone wynagrodzenie.

Nie znasz języków obcych? Nie ma problemu, język polski w zupełności Ci wystarczy!
Wymagania
Prawo jazdy kat C+E i kod 95
Karta do tachografów
Doświadczenie w transporcie międzynarodowym
Oferujemy
Polską umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem 3500-4000 zł brutto miesięcznie
Dietę w wysokości 55 euro za każdy dzień
Atrakcyjne wynagrodzenie 7500-8000 netto
3 tygodniowe płatne szkolenie z kierowcą mentorem
Rozpoczęcie i zakończenie pracy w bazie firmy – okolice Częstochowy
jobs@1todrive.com
+48(32)2097010
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 1ToDrive w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
kobiety w logistyce
Kobieca strona DHL Supply Chain
O zmianach i najnowszych trendach na rynku logistycznym rozmawiamy z Martą Tęsiorowską z Prologis