Jako jedna z największych firm odzieżowych na świecie, H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania. W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy. Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić.
Specjalista ds. Transportu
Lokalizacja: mazowieckie
(Dokładna lokalizacja: Chlebnia k. Grodziska Mazowieckiego)
Obowiązki / zadania
• Organizowanie i koordynacja transportu krajowego i międzynarodowego,
• Współpraca z firmami przewozowymi,
• Efektywne planowanie floty przy użyciu dostępnych narzędzi z założeniem optymalizacji kosztów,
• Przygotowywanie i nadzorowanie obiegu dokumentów przewozowych.

Wymagania
• Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z koordynacją procesów transportowych,
• Dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Dobra organizacja pracy i umiejętność wyboru priorytetów,
• Łatwość w podejmowaniu decyzji,
• Samodzielność w realizacji zadań.
Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę,
• Szkolenie wdrażające na nowym stanowisku,
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
• 25% zniżki na zakupy w sklepach H&M dla Ciebie i jednej bliskiej Ci osoby,
• Szerokie możliwości rozwoju w H&M Group,
• Dopłatę do karnetów sportowych, posiłków, ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej.
WISTA policzy kobiety pracujące w gospodarce i logistyce morskiej!
Rusza program mentoringowy dla liderek i liderów z branży morsko-logistycznej!