Jako jedna z największych firm odzieżowych na świecie, H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania. W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy. Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić.
KONTROLER TRANSPORTU
Lokalizacja: mazowieckie
(Dokładna lokalizacja: Chlebnia k. Grodziska Mazowieckiego)
Obowiązki / zadania
• Przygotowanie oraz monitorowanie budżetu transportowego, prognoz oraz wskaźników KPI.
• Identyfikacja możliwości i realizacja działań mających na celu zwiększenie efektywności sieci transportowej.
• Zapewnienie poprawności danych oraz narzędzi ze wszystkich powiązanych obszarów (operacje magazynowe, sprzedaż, sieć dystrybucji itp.)
• Zapewnienie, że cele dotyczące jakości, dokładności i zysku w procesach transportowych są osiągane na podstawie wskaźników KP
• Zapewnienie oraz przygotowanie raportów, aby śledzić wyniki biznesowe w ujęciu dziennym / tygodniowym / miesięcznym. Wyciąganie wniosków oraz podejmowanie działań na podstawie danych.
• Analizowanie wszystkich aspektów finansowych związanych z budżetem i procesami przetargowymi.
• Współpraca z lokalnymi, regionalnymi oraz globalnymi zespołami logistyki oraz sprzedaży w celu uzyskania pełnego obrazu biznesu.
• Wspieranie zespołu transportu w inicjowaniu / wskazywaniu działań mających na celu poprawę dokładności planowania,
Wymagania
• Doświadczenie w sektorze transportu, logistyki (TSL) lub spedycji jako Kontroler Finansowy lub Operacyjny.
• Doskonała znajomość transportu, procesów łańcucha dostaw i przepisów.
• Zorientowanie na wyniki oraz koncentracja na planowaniu budżetu, celów i ich realizacji.
• Zdolności analityczne, dokładność i dociekliwość.
• Zdolności przywódcze oraz współpracy między funkcjami w międzynarodowym środowisku.
• Własna inicjatywa i chęć samodzielnego działania.
• Bardzo dobra komunikacja również w języku angielskim (werbalna/pisemna).
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, logistyka) będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
• Umowę o pracę oraz stabilność zatrudnienia
• Możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy
• Rabat -25% na zakupy w sklepach Grupy H&M i Online dla Ciebie i bliskiej Ci osoby
• Posiłek w miejscu pracy za kwotę 3,50 zł - obiad dwudaniowy
• Prywatną opiekę medyczną - pakiet rozszerzony 100% płatny przez pracodawcę
• Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
• Dofinansowanie do pakietu sportowo - rekreacyjnego
• Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
WISTA policzy kobiety pracujące w gospodarce i logistyce morskiej!
Rusza program mentoringowy dla liderek i liderów z branży morsko-logistycznej!