Niemiecka firma transportowa Jantschitsch Spedition GmbH poszukuje pracowników na stanowisko: KIEROWCA C+E – ruchoma podłoga – system 3/1 – Meppen System zjazdowy: 3/1 Rodzaj naczepy: ruchoma podłoga Wynagrodzenie: ok. 2000 – 2200 € netto Miejsce pracy: Meppen, Niedersachsen, Niemcy
KIEROWCA C+E - ruchoma podłoga - system 3/1 - Meppen
Lokalizacja: zagranica
(Dokładna lokalizacja: Meppen, Niedersachsen, Niemcy)
Obowiązki / zadania
• prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu ruchoma podłoga,
• transport wszelkiego rodzaju towarów sypkich (np. ziemi, złomu) lub palet w trasach międzynarodowych
Wymagania
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• minimum roczne doświadczenie w międzynarodowym transporcie ciężarowym
Mile widziane
• doświadczenie w obsłudze naczepy z ruchomą podłogą,
• uprawnienia ADR podstawowe,
• znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
Oferujemy
• praca w systemie zjazdowym 3/1,
• przewóz towarów po całej Europie (m. in. Belgia, Holandia, Wlk. Brytania, Irlandia),
• zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
• współpraca z polskim dyspozytorem,
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
• odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
• wynagrodzenie zależne Steuerklasse: podstawa 1800 € brutto + diety 42 € netto dziennie,
• dodatek 50 € miesięcznie za uprawnienia ADR,
• wypłacane dodatkowe premie tygodniowe,
• płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku
Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować do Pani Magdaleny Traube pod nr telefonu: +49 151 27614542
lub na adres mailowy: m.traube@jantschitsch.de

Więcej informacji na temat firmy znajduje się tutaj: https://www.jantschitsch.de/
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię w CV) przez administratora danych Jantschitsch Spedition GmbH z siedzibą w: D-49716 Meppen-Versen, Meppener Str. 18, dla celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.
WISTA policzy kobiety pracujące w gospodarce i logistyce morskiej!
Rusza program mentoringowy dla liderek i liderów z branży morsko-logistycznej!