Sistema Poland to operator logistyczny, który specjalizuje się w outsourcingu usług logistycznych. Sistema jest największym w Polsce dostawcą usług dla branży automotive. Jednocześnie systematycznie wprowadza najlepsze rozwiązania dla innych branż. Sistema Poland jest jednocześnie częścią międzynarodowej grupy BCUBE, która jest operatorem logistycznym dla różnych branż i działa na 4 kontynentach. Realizuje projekty logistyczne "szyte na miarę"​ oraz jest partnerem dla głównych grup przemysłowych o zasięgu globalnym.
Business Development Manager - Logistyka Kontraktowa
Lokalizacja: śląskie
Nr Ref.: BDM/TYC/05/21
(Dokładna lokalizacja: Tychy)
Obowiązki / zadania
•pozyskiwanie nowych Klientów, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych;
•budowanie strategii wzrostu sprzedaży w zakresie oferowanych usług
•realizacja wyznaczonych planów sprzedaży, budżetu i strategii handlowej;
•przygotowywanie bieżących ofert oraz ich aktualizacja;
•budowanie profesjonalnych relacji z Klientami;
•odpowiedzialność za obszar marketingu poprzez budowanie silnej marki oraz dobrego wizerunku firmy;
•aktywne badanie rynku, monitoring działań konkurencji oraz trendów rynkowych;
•współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nowo pozyskanych Klientów.
Wymagania
▪ min. 5-letnie doświadczenie w rozwoju sprzedaży i utrzymywaniu relacji z Klientami w branży TSL;
▪ silna motywacja i konsekwencja w realizacji zdefiniowanych celów oraz umiejętność efektywnego działania w dynamicznym środowisku;
▪ bardzo dobra znajomość produktów logistyki kontraktowej, serwisów VAS;
▪ wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
▪ wykształcenie wyższe;
▪ umiejętność budowania stabilnych, długoterminowych relacji z Klientami i partnerami biznesowymi;
▪ znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
▪ gotowość do podróży krajowych i czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
•atrakcyjne wynagrodzenie;
•swobodę działania i samodzielność w powierzonym obszarze;
•narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop);
•Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
•możliwość dołączenia do pracowniczego programu kapitałowego (PPK).
•miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać:
BDM/TYC/05/21
* Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji. ▪ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o. ▪ Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o
WISTA policzy kobiety pracujące w gospodarce i logistyce morskiej!
Rusza program mentoringowy dla liderek i liderów z branży morsko-logistycznej!