People with Drive - tak mówimy o sobie w Grupie Raben. Tworzymy wspólnie historię tej firmy już od blisko 90 lat. Nasz DRIVE do logistyki i oddziały zlokalizowane w 13 krajach Europy pozwalają nam aktywnie działać na terenie: Polski oraz Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Włoch, Rumunii i Bułgarii. W Polsce nasza Grupa jest reprezentowana przez kilka prężnie działających spółek: Raben Logistics Polska, Raben Transport, Fresh Logistics Polska, Raben Management Services, Raben Real Estate Poland, Raben East. W każdej z nich pracują ludzie pełni energii, którzy z optymizmem patrzą w przyszłość i są ciekawi świata.
Koordynator Transportu
Lokalizacja: wielkopolskie
(Dokładna lokalizacja: Gądki (pow.poznański))
Obowiązki / zadania
Sprawdzisz się w:
• Koordynowaniu prac zespołu w zakresie transportu międzynarodowego
• Raportowaniu oraz analizie wskaźników jakościowych i finansowych
• Wdrażaniu usprawnień w zakresie funkcjonowania Działu na podstawie analiz i obserwacji
• Ścisłej współpracy z Działem Obsługi Klienta oraz Magazynem
Wymagania
Działaj z nami, jeśli:
• Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim – warunek konieczny
• Posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy jako Dyspozytor lub Spedytor Międzynarodowy
• Masz łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z innymi
• Charakteryzujesz się konsekwencją w działaniu oraz nastawieniem na realizację wyznaczonych celów
• Potrafisz pracować zespołowo
• Potrafisz organizować sobie czas oraz dobrze czujesz się pracując w dynamicznym otoczeniu
Oferujemy
Zyskasz:
• Benefity: kafeteryjny system benefitów, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dodatki okolicznościowe
• Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę, szkolenia wdrożeniowe, jasne reguły premiowania, wypłata wynagrodzenia zawsze na czas
• Przyjazne miejsce pracy: firma rodzinna, spotkania integracyjne, praca w przyjaznym i nastawionym na dzielenie się wiedzą zespole
• Warunki pracy: dostęp do najnowszych technologii
• Rozwój: szkolenia niezbędne do rozwoju zawodowego, regularna ocena umiejętności
Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Aleksandra Pieńkosz
HR Specialist
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
Rusza program mentoringowy dla liderek i liderów z branży morsko-logistycznej!
O zmianach i najnowszych trendach na rynku logistycznym rozmawiamy z Martą Tęsiorowską z Prologis