People with Drive - tak mówimy o sobie w Grupie Raben. Tworzymy wspólnie historię tej firmy już od blisko 90 lat. Nasz DRIVE do logistyki i oddziały zlokalizowane w 13 krajach Europy pozwalają nam aktywnie działać na terenie: Polski oraz Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Włoch, Rumunii i Bułgarii. W Polsce nasza Grupa jest reprezentowana przez kilka prężnie działających spółek: Raben Logistics Polska, Raben Transport, Fresh Logistics Polska, Raben Management Services, Raben Real Estate Poland, Raben East. W każdej z nich pracują ludzie pełni energii, którzy z optymizmem patrzą w przyszłość i są ciekawi świata.
Lider Zespołu Spedycji Krajowej
Lokalizacja: śląskie
(Dokładna lokalizacja: Ruda Śląska)
Obowiązki / zadania
Sprawdzisz się w:
• Koordynowaniu działalnością operacyjną kilkuosobowego Zespołu Spedytorów
• Identyfikowaniu nowych możliwości rynku, współodpowiedzialności za pozyskiwanie nowej sprzedaży
• Zarządzaniu podległym Zespołem w zakresie budowania, motywowania i oceny
• Odpowiedzialności za wynik Zespołu
• Monitorowaniu indywidualnych oraz grupowych osiągnięć oraz zatwierdzeniu stopnia realizacji wyznaczonych celów
• Podejmowaniu działań w zakresie poprawy produktywności, obniżce kosztów, poprawie jakości oraz wzrostu sprzedaży
• Koordynacji i nadzorze nad realizacją zleceń i zadań podległego Zespołu
• Wdrażaniu usprawnień w zakresie funkcjonowania Zespołu na podstawie bieżących analiz i obserwacji
Wymagania
Działaj z nami, jeśli:
• Masz doświadczenie na podobnym stanowisku (udokumentowane sukcesy w zarządzaniu Zespołem będą dużym atutem)
• Posiadasz umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
• Jesteś samodzielny i kreatywny,
• Masz silną motywację i działasz konsekwentnie
• Jesteś nastawiony na osiągnięcie celu w długiej perspektywie czasowej
• Posiadasz umiejętności efektywnego planowania i organizowania pracy własnej oraz Zespołu
• Działasz skutecznie i odpowiedzialnie realizujesz powierzone zadania
• Posiadasz dobrą znajomość zagadnień spedycyjnych
Oferujemy
Zyskasz:
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie, która jest liderem na rynku
• Pracę w aktywnym i zaangażowanym Zespole
• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska
• Perspektywę rozwoju zawodowego w Grupie Raben
• Samodzielne i odpowiedziane stanowisko
• Swobodną atmosferę w pracy
• Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna COMPENSA – pakiet złoty, karta sportowa Multisport, grupowe ubezpieczenie UNUM, zapomogi losowe, myBenefit)
• Przyjazne warunki pracy
• Wysoką kulturę organizacyjną (akcje charytatywne, konkursy, spotkania i eventy integracyjne)
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Aleksandra Pieńkosz
HR Specialist
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
Rusza program mentoringowy dla liderek i liderów z branży morsko-logistycznej!
O zmianach i najnowszych trendach na rynku logistycznym rozmawiamy z Martą Tęsiorowską z Prologis