Raben Transport jest jedną z firm Grupy Raben specjalizującą się w krajowych i międzynarodowych przewozach drogowych FTL oraz rozwiązaniach intermodalnych. Posiadamy Klientów w całej Europie, ale operacje są zarządzane z Polski. Zdobyliśmy bogate doświadczenie w poszczególnych sektorach: motoryzacyjnym, chemicznym, FMCG, e-commerce i technologicznym. Nasz model produkcyjny opiera się na 3 filarach: własnej flocie, flocie zewnętrznej oraz dedykowanych podwykonawcach. Posiadamy trzy oddziały w Polsce: Gądki, Legnica i Ruda Śląska oraz jeden w Czechach w Stribro.
Key Account Manager
Lokalizacja: wielkopolskie
(Dokładna lokalizacja: Gądki (pow. poznański))
Obowiązki / zadania
Sprawdzisz się w:
• Pozyskiwaniu i rozwijaniu Klientów biznesowych na terenie Europy i w kraju oraz w ramach współpracy ze spółkami Grupy Raben
• Identyfikowaniu możliwości rynku i budowaniu długofalowych relacji biznesowych z Klientami aktualnymi oraz nowo pozyskanymi
• Prowadzeniu prezentacji oraz negocjacji ofert i kontraktów handlowych
• Monitorowaniu i analizie danych rynkowych dotyczących branży, Klientów i działań konkurencji
• Realizacji założonego budżetu i strategii sprzedażowej zgodnej ze standardami Spółki
• Budowaniu pozytywnego wizerunku firmy
• Aktywnej współpracy z Zespołami operacyjnymi
Wymagania
Działaj z nami, jeśli:
• Jesteś otwarty do podejmowania wyzwań, które prowadzą do budowania i rozwoju biznesu
• Masz doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych z decydentami firmy
• Posiadasz umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
• Odnajdujesz się w prowadzeniu długofalowych projektów sprzedażowych
• Biegle komunikujesz się w języku angielskim zarówno w mowie, jak i w piśmie – poziom min C1 (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
• Znasz rynek kompleksowych usług logistycznych
• Posiadasz prawo jazdy kat. B
Oferujemy
Zyskasz:
• Stałe wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym
• Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
• Pracę w przyjaznym i nastawionym na dzielenie się wiedzą Zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
• Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska
• Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m. in. prywatna opieka medyczna COMPENSA, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie na życie UNUM, myBenefit
• Możliwość współtworzenia wysokiej kultury organizacyjnej poprzez uczestnictwo w: akcjach charytatywnych, konkursach, spotkaniach i eventach integracyjnych
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Aleksandra Pieńkosz
HR Specialist
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
Rusza program mentoringowy dla liderek i liderów z branży morsko-logistycznej!
O zmianach i najnowszych trendach na rynku logistycznym rozmawiamy z Martą Tęsiorowską z Prologis