Firma Soloplan dostaracza rozwiązania IT dla całego świata logistyki. Realizuje wszystkie procesy transportowe korzystając z ponad 25-letniego doświadczenia i najlepszych praktyk naszych klientów z sektora spedycji i transportu. Szczyci się ponad 1200 klietami i 25 000 użytkowikami na całym świecie, w tym w Polsce.
Inside Sales Agent
Lokalizacja: śląskie
Nr Ref.: JOB-ID 551-2
(Dokładna lokalizacja: Katowice)
Obowiązki / zadania
- analiza potencjalnych zainteresowanych
- telefoniczna kwalifikacja klientów na podstawie bazy teleadresowej celem ustalenia terminu spotkania z działem handlowym
- pielęgnowanie i aktualizacja bazy danych klientów oraz interesantów w CRM
- wsparcie i bliska współpraca z pracownikami działu handlowego
- realizacja określonych działań handlowych w koordynacji z kierownictwem oddziału
Wymagania
- przyjemność z kontaktu z ludźmi
- chęć do prowadzenia rozmów telefonicznych
- biegłe wykorzystanie języka polskiego
- praca w zespole i własna inicjatywa w działaniu mile widziane
- znajomość języka niemieckiego będzie znaczącym atutem
Mile widziane
- znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w branży logistycznej lub spedycyjnej
Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- nowocześnie urządzone miejsce pracy w innowacyjny przedsiębiorstwie w samym centrum Katowic
- prywatna opieka medyczna wariant komplex LUXMED
- owoce i pyszna kawa w pracy
- wspólne eventy
- pakiet szkoleń w centrali w Niemczech
Prosimy o przesłanie szczegółowych i kompletnych dokumentów aplikacyjnych do naszego zespołu HR, podając swoje oczekiwania płacowe, najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy lub aktualny okres wypowiedzenia oraz JOB-ID 551-2. Aplikować można również bezpośrednio przez naszą aplikację online lub e-mail na adres topjobs@soloplan.pl. Kierownik oddziału Pan Paweł Richter tel. +48 881 032 999 lub +48 32 7840 297, chętnie udzieli Państwu dodatkowych informacji.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Rusza program mentoringowy dla liderek i liderów z branży morsko-logistycznej!
O zmianach i najnowszych trendach na rynku logistycznym rozmawiamy z Martą Tęsiorowską z Prologis