Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko: Operator koparki / pomocnik budowlany – Frankfurt nad Menem System zjazdowy: stała praca bez systemu Obsługiwane maszyny: koparka gąsienicowa Wynagrodzenie: 13 € / godz. + diety Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Hessen, Niemcy
Operator koparki / pomocnik budowlany – Frankfurt nad Menem
Lokalizacja: zagranica
(Dokładna lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Hessen, Niemcy)
Obowiązki / zadania
• wykonywanie prac związanych z wykopami i układaniem kanałów,
• obsługa koparki gąsienicowej 17 t.,
• warsztatowanie maszyn budowlanych
Wymagania
• uprawnienia do obsługi koparek gąsienicowych,
• minimum 2-letnie doświadczenie jako operator maszyn budowlanych,
• chęć poszerzania swoich umiejętności zawodowych,
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w pracy
Mile widziane
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• wiedza z zakresu budownictwa i warsztatowania sprzętu budowlanego,
• szeroko pojęte umiejętności techniczne
Oferujemy
• stałe zatrudnienie ok. 9-12 godzin w ciągu dnia (200-240 godzin pracy miesięcznie),
• wykonywanie różnorodnej pracy w zależności o potrzeb firmy,
• udział w wewnętrznych szkoleniach z zakresu obsługi maszyn budowlanych,
• dla zainteresowanych możliwość sfinansowania kursu prawa jazdy C+E przez firmę,
• możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego lub mieszkania w cenie ok. 300-450 € miesięcznie,
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
• odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
• stawka godzinowa 13 € brutto + diety 14 € netto,
• po okresie próbnym negocjacja warunków finansowych,
• dla doświadczonych pracowników będą proponowane wyższe stawki,
• zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia
Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie http://www.cedriver.pl/oferty-pracy
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię w CV) przez administratora danych CE DRIVER Maria Kaszowska z siedzibą w: 50-515 Wrocław, ul. ks. Czesława Klimasa 39/2, NIP: 6932036784, dla celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.
Rusza program mentoringowy dla liderek i liderów z branży morsko-logistycznej!
O zmianach i najnowszych trendach na rynku logistycznym rozmawiamy z Martą Tęsiorowską z Prologis