No Limit od 25 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik działu logistyki – magazynier
Lokalizacja: dolnośląskie
(Dokładna lokalizacja: Tyniec Mały (pow. wrocławski))
Obowiązki / zadania
• Przyjmowanie i wydawanie towaru,
• Właściwe rozmieszczenie przyjmowanych towarów w magazynie,
• Kompletowanie zamówień,
• Sortowanie i pakowanie towaru.
Wymagania
• Gotowość do długoterminowej współpracy,
• Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
• Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem,
• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT (nie jest to warunek konieczny).
Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od zaraz,
• Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia.
• Możliwość sfinansowania kursu na wózki widłowe (UDT)
• Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe).
• Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji.
• Kompleksowe szkolenia dla osób bez doświadczenia.
• Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych (narty, żagle, rajdy rowerowe, motocyklowe, turnieje piłki nożnej).

* W CV dopisz: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Łukasz Siedlecki
Dział Rekrutacji
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
Agnieszka Świerszcz, CEO DHL Parcel w charytatywnym Kalendarzu Gwiazd na rzecz Fundacji „Akogo?”
Jestem kobietą, kieruję – ruszyła kampania społeczna Fundacji Truckers Life