Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:
Mechanik samochodów ciężarowych – Kassel – komunikatywny j. niemiecki
Lokalizacja: zagranica
(Dokładna lokalizacja: Kassel. Hessen, Niemcy)
Obowiązki / zadania

System zjazdowy: praca bez systemu zjazdowego,
Wynagrodzenie: 13-16 € brutto / godzina
Miejsce pracy: Kassel, Hessen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
• naprawa, konserwacja i przegląd firmowych samochodów ciężarowych i naczep,
• świadczenie usług serwisowych i gwarancyjnych dla klientów indywidualnych,
• wykonywanie drobnych prac ślusarskich, naprawa karoserii
Wymagania
• prawo jazdy kat. B,
• minimum 3 lata doświadczenia przy naprawach,
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Mile widziane
• udokumentowane kwalifikacje zawodowe, certyfikaty, kursy
Oferujemy
• praca w systemie dwuzmianowym w pełnym wymiarze czasu pracy,
• dwie soboty pracujące w miesiącu,
• zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z łazienką w pobliżu bazy,
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
• odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
• wynagrodzenie 13-16 € brutto / godzinę, w zależności od doświadczenia,
• zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia
Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie http://www.cedriver.pl/oferty-pracy
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez administratora danych CE DRVER Maria Kaszowska z siedzibą w: 50-515 Wrocław, ul. ks. Czesława Klimasa 39/2, NIP: 6932036784, w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie przez formularz kontaktowy, w tym przedstawienia ofert pracy na podany adres e-mail lub numer telefonu.
Kobiety w logistyce - DB Schenker Ukraina z nową dyrektor zarządzającą
Monika Duda dyrektorem zarządzającym DHL Supply Chain