Agencja zatrudnienia CE DRIVER z siedzibą we Wrocławiu świadczy usługi rekrutacyjne dla zagranicznych firm transportowych.
Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki
Lokalizacja: dolnośląskie
(Dokładna lokalizacja: Wrocław)
Obowiązki / zadania
• nawiązywanie współpracy z zagranicznymi klientami,
• negocjacje biznesowe oparte o ofertę handlową naszej firmy,
• bieżąca obsługa zleceń, współpraca z działem rekrutacji,
• utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi partnerami
Wymagania
• biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
• doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami,
• pozytywne nastawienie, otwartość na klienta,
• podstawowa znajomość pakietu MS Office,
• czynne prawo jazdy kat. B
Mile widziane
• doświadczenie w branży HR na podobnym stanowisku lub w branży TSL jako spedytor
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy
• dodatkowe zlecenie lub stałą współpracę,
• wszystkie niezbędne narzędzia i materiały potrzebne do pracy,
• szkolenie wprowadzające w obowiązki,
• merytoryczne wsparcie naszego zespołu,
• wyjazdy służbowe opłacone przez naszą firmę,
• bardzo atrakcyjny system prowizyjny
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy kontakt@cedriver.pl
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
* Prosimy o wpisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez CE DRIVER Maria Kaszowska z siedzibą w: 50-515 Wrocław, ul. ks. Czesława Klimasa 39/2, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”.
30 lat w Polsce – jaki przepis na sukces ma prezes firmy LOXX – Iwona Betlejewska?
Karen Reddington nową prezes FedEx Express w Europie oraz CEO TNT