W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
E-Commerce Logistics Manager
Lokalizacja: mazowieckie
(Dokładna lokalizacja: Warszawa)
Obowiązki / zadania
Kreowanie polityki i strategii rozwoju produktu logistyki dla e-commerce
Rozwój sprzedaży w produkcie
Ścisła współpraca z innymi produktami
w procesie tworzenia usług
i poszukiwania rozwiązań
Promocja produktu oraz wsparcie procesów sprzedażowych
Rozwój nowych projektów i inicjatyw biznesowych
Organizowanie i prowadzenie produktowych szkoleń wewnętrznych
Szerzenie kultury pracy z podmiotami
e-commerce
Zarządzanie pracą interdyscyplinarnych zespołów projektowych w obszarze
e-commerce
Wymagania
Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze e-commerce lub pokrewnym
Min. 2 lata pracy na stanowisku kierowniczym, związanym
z zarządzaniem projektami interdyscyplinarnymi
Dobra znajomość branży logistycznej, zwłaszcza logistyki kontraktowej
Umiejętność i doświadczenie w pracy projektowej, mile widziane certyfikacje w zakresie Project Management
Dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność i umiejętność ustalania priorytetów zadań
Umiejętność samodzielnego
i sprawnego organizowania czasu pracy, wyznaczania priorytetów, celów
i terminowej realizacji zadań
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Oferujemy
Prowadzenie strategicznych projektów dla organizacji
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń
Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole
Pakiet benefitów (min. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku)
Umowę o pracę
* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Piotr Sienica
Specjalista ds. rekrutacji
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
Karen Reddington nową prezes FedEx Express w Europie oraz CEO TNT
50 proc. kobiet w składzie nowego zarząd DB Cargo