W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
Spedytor Międzynarodowy Drobnicowy
Lokalizacja: łódzkie
(Dokładna lokalizacja: Łódź)
Obowiązki / zadania
Zadania:

Organizacja transportów samochodowych Klientów w relacjach międzynarodowych
Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu
Aktywne poszukiwanie nowych firm przewozowych oraz kreowanie sprzedaży
Realizacja założeń budżetowych
Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych
Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom
Wymagania
Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe
Doświadczenie w pracy w spedycji międzynarodowej
Dobra znajomość języka angielskiego
Samodzielność i inicjatywa w działaniu
Dobra znajomość programu Excel
Bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy

Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji
Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku i nauki języka angielskiego)
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Koleżeńską atmosferę pracy
* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r."
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Piotr Sienica
Specjalista ds. rekrutacji
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
Karen Reddington nową prezes FedEx Express w Europie oraz CEO TNT
50 proc. kobiet w składzie nowego zarząd DB Cargo