Oferta pracy
PEKAES SA
Specjalista ds. Sprzedaży FTL
Lokalizacja: cała Polska
(Dokładna lokalizacja: Gdynia, Łódź, Katowice, Błonie k/Warszawy)
Obowiązki / zadania
Pozyskiwanie Klientów w zakresie nowej sprzedaży spedycji całopojazdowej krajowej i międzynarodowej zgodnie z założonym planem;
Utrzymanie i rozwój Klientów;
Analiza rynku i konkurencji;
Przygotowywanie kalkulacji i ofert dla Klientów;
Prezentacja i negocjacje ofert handlowych;
Współpraca operacyjno-handlowa z działem Spedycji Całopojazdowej.

Wymagania
Doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem Klientów w spedycji Całopojazdowej;
Specjalistyczna wiedza z zakresu usług transportowych całopojazdowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych;
Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne;
Zorientowanie na osiąganie celów;
Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji;
Umiejętność pracy w warunkach presji czasu;
Chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowości;
Prawo jazdy kategorii B;
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).

Oferujemy
Atrakcyjny system premiowy;
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Możliwość rozwoju zawodowego;
Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
Szereg benefitów (samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
* Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Maja Kuryłło
dyrektor personalna
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
Karen Reddington nową prezes FedEx Express w Europie oraz CEO TNT
50 proc. kobiet w składzie nowego zarząd DB Cargo