Oferta pracy
MOTIVA SOLUTIONS SP. Z O.O.
SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY
Lokalizacja: śląskie
Nr Ref.: 01/2020/MS
(Dokładna lokalizacja: sosnowiec)
Obowiązki / zadania
planowanie transportu międzynarodowego
realizacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym
monitorowanie pracy kierowcy
administracja
Wymagania
komunikatywna znajomość języka angielskiego
doświadczenie w pracy na giełdach transportowych
bardzo dobra organizacja pracy
umiejętność pracy w zespole
mile widziana własna baza klientów oraz przewoźników
optymizm
Mile widziane
swoje kontakty biznesowe
Oferujemy
Oferujemy wysoki wskaźnik premii za uzyskanie nowych zleceń, dzięki czemu można uzyskać wysokie wynagrodzenie.
Aktywny udział w rozwoju firmy oraz kilku równolegle prowadzonych projektów logistycznych
MOTIVA SOLUTIONSs jest firmą otwartą traktuję każdego członka zespołu jako partnera biznesowego i jest otwarta przede wszystkim na samodzielnych ludzi z inicjatywą.
A,STACHACKI@MOTIVASOLUTIONS.PL/ telefon: 502674404
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
kobiety w logistyce
Kobieca załoga w Emirates SkyCargo
Aż 66 proc. zatrudnionych w przemyśle lekkim to kobiety