W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
Spedytor Morski – Customer Service
Lokalizacja: mazowieckie
(Dokładna lokalizacja: Warszawa)
Obowiązki / zadania
• Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy poprzez przyjmowanie i sprawną realizację zleceń dotyczących przesyłek morskich LCL w eksporcie
i w imporcie przy wsparciu Działu OPS/asystenta spedytora,
• Bezpośrednia opieka nad klientami – rozwój sprzedaży, budowanie marży, nowe rozwiązania operacyjne, ofertowanie i spotkania,
• Ścisła współpraca z Działem Sales i Procurementem w celu rozwoju biznesu,
• Realizacja założeń budżetowych,
• Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów,
• Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Wymagania
• 2-3 lata doświadczenia w spedycji morskiej,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Umiejętność poruszania się po MS Office,
• Znajomość zagadnień i przepisów związanych z frachtem morskim,
• Pozytywne nastawienie do poszukiwania nowych wyzwań oraz rozwiązań operacyjnych dla klientów,
• Umiejętności organizacyjne, zarzadzania czasem i pracy pod jego presją,
• Inicjatywa i innowacyjność.
Oferujemy
• Udział w projektach biznesowych mających na celu rozwój pracownika, produktu i organizacji,
• Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji,
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę,
• Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji,
• Elastyczny czas i miejsce pracy (home office),
• Narzędzia pracy wspomagające pracę operacyjną,
• Wpływ na własne wynagrodzenie poprzez budowanie marży,
• Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe),
• Młody zespół i dobrą atmosferę.
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Piotr Sienica
Specjalista ds. rekrutacji
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
kobiety w logistyce
Aż 66 proc. zatrudnionych w przemyśle lekkim to kobiety
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego