PEKAES to kompleksowy operator logistyczny, działający na polskim rynku od prawie 60 lat.
Specjalista ds. Sprzedaży
Lokalizacja: pomorskie
(Dokładna lokalizacja: Gdynia)
Obowiązki / zadania
• Realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem;
• Pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie kompleksowych usług proponowanych przez PEKAES, w szczególności: usług transportu krajowego i międzynarodowego, zarówno drobnicowego, jak i całopojazdowego;
• Utrzymanie profesjonalnych relacji z Klientami;
• Proponowanie nowych rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb i wymagań Klientów;
• Przygotowywanie kalkulacji i ofert dla Klientów;
• Realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedaży.
Wymagania
• Doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem Klientów w branży TSL - warunek konieczny;
• Specjalistyczna wiedza z zakresu usług transportowych;
• Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne;
• Zorientowanie na osiąganie celów;
• Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji;
• Umiejętność pracy w warunkach presji czasu;
• Chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowości;
• Prawo jazdy kategorii B;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
• Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel).
Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Atrakcyjny system premiowy;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
• Szereg benefitów (samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)
* Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Maja Kuryłło
dyrektor personalna
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
kobiety w logistyce
Aż 66 proc. zatrudnionych w przemyśle lekkim to kobiety
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego