Oferta pracy
Sistema Poland Sp. z o. o.
Młodszy Specjalista Optymalizacji Procesów Logistycznych z j. niem
Lokalizacja: śląskie
(Dokładna lokalizacja: Tychy)
Obowiązki / zadania
•Wdrażanie i optymalizacja procesów logistycznych w łańcuchu dostaw
•Monitorowanie i analiza aktualnych procesów wewnętrznych, wprowadzanie działań korygujące i zapobiegawczych
•Analiza procesów oraz rentowności oferowanych usług
Wymagania
•Wykształcenie wyższe techniczne lub studenci ostatniego roku, absolwenci, preferowany kierunek logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewne
•Znajomość procesów transportowo-magazynowych
•Zainteresowanie tematem Lean Manufacturing
•Dobra znajomość języka niemieckiego
•Zaawansowana znajomość programu MS Excel
•Umiejętność analizowania zagadnień i wyciąganie wniosków na podstawie dostarczonych informacji
•Komunikatywność, dokładność i systematyczność
•Kreatywność i niekonwencjonalne podejście do rozwiązywania problemów
Oferujemy
•Stabilne zatrudnię w oparciu o umowę o pracę
•Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży logistyki kontraktowej
•Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
•Ubezpieczenia grupowe
•Bogaty pakiet socjalny
•Udział w ciekawych międzynarodowych projektach
•Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
Prosimy o wysłanie aktualnych dokumentów aplikacyjnych na adres:
rekrutacje@sistema.com.pl
* Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji. •Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o. •Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o
kobiety w logistyce
Aż 66 proc. zatrudnionych w przemyśle lekkim to kobiety
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego