PL LOGISTIC Sp. z o.o. Sp .k. to firma z wieloletnim stażem, świadcząca usługi transportowe na terenie całej Europy. Dysponujemy własną flotą pojazdów oraz zgranym kilkunastoosobowym zespołem pracowników. Firma jest również członkiem międzynarodowej sieci drobnicowej.
Spedytor Międzynarodowy Kraków
Lokalizacja: małopolskie
(Dokładna lokalizacja: Kraków)
Obowiązki / zadania
Obsługa logistyczna klientów firmy
Nadzór nad realizacją zleceń
Dbałość o jakość i terminowość wykonywanych usług
Współpraca z zespołem
Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy
Aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów
Wymagania
Doświadczenia w branży TSL na podobnym stanowisku min 2 lata
Komunikatywnej znajomości min języka angielskiego
Umiejętności nawiązywania oraz utrzymywania dobrych relacji
z Klientami i współpracownikami (mile widziana baza
Klientów i Przewoźników)
Oferujemy
Dostęp do własnej, zróżnicowanej floty pojazdów również z ADR
Możliwość realizacji dystrybucji w Polsce i UE naszą siecią drobnicową
Możliwość szybkiego awansu na lidera / kierownika
Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem
Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
Dodatkowe Benefity (np. telefon służbowy, ubezpieczenie na życie)
Pracę w zgranej kilkunastoosobowej załodze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na e-maila: rekrutacja@pllogistic.pl
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE