Oferta pracy
Międzynarodowa firma świadcząca usługi logistyczne.
Spedytor drobnicowy krajowy
Lokalizacja: dolnośląskie
Nr Ref.: 01/SDK
(Dokładna lokalizacja: Bielany Wrocławskie)
Obowiązki / zadania
- Planowanie, koordynowanie i zarządzanie usługami logistycznymi
- Organizacja załadunków i odbiorów
- Prowadzenie rozliczeń kierowców i podwykonawców
- Administracyjna obsługa zleceń i przesyłek w systemie
- Czuwanie nad jakością i terminowością realizacji zleceń
A wszystko to przy współpracy z innymi działami, oddziałami oraz podwykonawcami.
Wymagania
- Doświadczenie w branży transportowej (warunek konieczny)
- Znajomość przepisów związanych z wykonywaną pracą
- Zdolności organizacyjne i analityczne
- Nastawienie na cel i realizację wyznaczonych zadań oraz wskaźników
- Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
- Samodzielność i komunikatywność
Mile widziane
- Wykształcenie w branży TSL
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę, bezpośrednio
- Sponsorowany pakiet medyczny (dostęp do lekarzy opieki podstawowej oraz specjalistycznej)
- Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia czy też pakietu sportowego
mail: natalia.rosol@grupaprogres.pl
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE