Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko: KIEROWCA C+E – plandeka – systemy 3/1, 4/1, 8/2 – polski dyspozytor System zjazdowy: 3/1, 4/1, 8/2, bez systemu Rodzaj naczepy: plandeka Wynagrodzenie: 1950 – 2350 € brutto + diety 35 € + dodatki Miejsce pracy: Kassel, Hessen, Niemcy Aktualne: 02.09.2019
KIEROWCA C+E – plandeka – systemy 3/1, 4/1, 8/2 – polski dyspozytor
Lokalizacja: zagranica
Nr Ref.: 11
(Dokładna lokalizacja: Kassel, Hessen, Niemcy)
Obowiązki / zadania
• prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu plandeka,
• przewóz ładunku w trasach po Niemczech i międzynarodowych
Wymagania
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 3 lata
Mile widziane
• uprawnienia na wózki widłowe,
• uprawnienia ADR podstawowe
Oferujemy
• zatrudnienie w systemie zjazdowym 3/1, 4/1, 8/2 lub bez systemu,
• praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
• zakwaterowanie w kabinie lub pomoc w znalezieniu mieszkania,
• możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego na Autohof – koszt 180 € miesięcznie,
• współpraca z polskim dyspozytorem,
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
• odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
• wynagrodzenie zależne od wybranego systemu pracy i Steuerklasse:
• w systemie 3/1 wynagrodzenie 1950 € brutto + diety 35 €,
• w systemie 4/1 wynagrodzenie 2100 € brutto + diety 35 €,
• w systemie 8/2 wynagrodzenie 2200 € brutto + diety 35 €,
• bez systemu wynagrodzenie 2350 € brutto + diety 35 €,
• dodatek do podstawy 50 € brutto za poruszanie się z wózkiem widłowym,
• dodatek 80-200 € netto miesięcznie za rozładunki,
• zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia
Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: +48 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie http://www.cedriver.pl
* Informuję, iż zapoznałem się z przedstawioną mi ofertą pracy oraz decyduję się na udział w procesie rekrutacji do firmy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzaniu danych oraz prawami, jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.
kobiety w logistyce
Aż 66 proc. zatrudnionych w przemyśle lekkim to kobiety
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego