Grupa Rhenus jest dostawcą kompleksowych usług logistycznych o globalnym zasięgu i obrocie rocznym na poziomie 4,8 miliarda euro. Grupa Rhenus posiada ponad 580 lokalizacji na całym świecie i zatrudnia ponad 28 000 pracowników zarządzając złożonymi łańcuchami dostaw oraz zapewniając bogactwo usług logistycznych. Od ponad 100 lat buduje przewagę konkurencyjną oferując szeroką wiedzę logistyczną oraz innowacyjne usługi. Zarządza złożonymi łańcuchami dostaw oraz zapewnia bogactwo innowacyjnych usług wartości dodanej. Grupa Rhenus jest obecna na polskim rynku od 1995 roku. Obsługuje całe łańcuchy dostaw od transportu z kraju produkcji drogą morską, lotniczą, lądową, a także odprawy celne, magazynowanie, przygotowanie wysyłek pod zlecenie klienta hurtowego i indywidualnego, obsługę zwrotów oraz szerokie spektrum usług wartości dodanej.
Specjalista ds. Obsługi Klienta i Administracji Magazynu lub Transportu (Mirków)
Lokalizacja: dolnośląskie
(Dokładna lokalizacja: Wrocław, Mirków (pow. wrocławski), Oleśnica, Kiełczów (pow. wrocławski), Długołęka (pow. wrocławski), Kamieniec Wrocławski (pow. wrocławski))
Obowiązki / zadania
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Obsługę zleceń klientów (magazyn lub transport)
• Rozliczanie kompletacji magazynowych lub tras dystrybucyjnych
• Rejestrację przesyłek w systemach transportowych
• Współpracę z magazynem i spedytorami
• Archiwizację dokumentów
Wymagania
• Gotowość do pracy w różne dni tygodnia i o różnych porach dnia (praca zmianowa) 8-18
• Znajomość pakietu MS Office
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Minimum średnie wykształcenie
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Dyspozycyjność
• Mile widziana znajomość systemu SPEED, SAP
• Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
• Praca w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
• Stabilność zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji
• Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę
• Możliwość ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny
• Karta MultiSport współfinansowana przez firmę
• Dobrą atmosferę pracy
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
Dział Rekrutacji
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE