Fracht FWO Polska Sp. z o.o jest częścią globalnej Grupy Fracht, istniejącej na rynku od prawie 70 lat. Fracht FWO Polska ma cztery oddziały w naszym kraju: Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Jako operator logistyczny dla przemysłu oferuje pełen wachlarz usług, od prostych transportów drogowych, po skomplikowane projekty logistyczne. Fracht FWO Polska obsługuje ładunki ponadgabarytowe, kontenerowe, cało-pojazdowe (FTL) i częściowe (LTL), chłodnicze, dostawy just-in-time oraz regularne transporty ekspresowe na terenie UE. Do grona klientów Fracht FWO należą przedsiębiorstwa z energetyki, przemysłu ciężkiego, chemicznego, branży Automotive oraz FCMG i farmaceutycznej. Korzystając z potencjału sieci partnerów Grupy Fracht, polska spółka realizuje dostawy do wszystkich krajów na świecie. Działa w oparciu o certyfikaty ISO14001:2004, ISO9001:2008 oraz wewnętrzną politykę jakości na bazie certyfikacji Swisstandards, która potwierdza, że biznes prowadzony jest zgodnie z wartościami: doskonałość, niezawodność i innowacyjność. Największym kapitałem Fracht FWO Polska są ludzie. Firma starannie dobiera kadry oraz dba o ich systematyczny rozwój.
Specjalista ds. Spedycji Drogowej
Lokalizacja: wielkopolskie
(Dokładna lokalizacja: Poznań)
Obowiązki / zadania
• bieżąca realizacja zleceń spedycyjnych,
• utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług,
• pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników,
• współpraca z działem handlowym,
• kontrola dokumentów spedycyjnych,
• raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
• dbałość o dobry wizerunek firmy.
Wymagania
• minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego,
• umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
• wysoka motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość kolejnego języka będzie atutem),
• znajomość rynku przewoźników i klientów,
• znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem drogowym i spedycją,
• praktyczna znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie MS Office,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem i podwykonawcą.
Oferujemy
• ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
• przyjazne środowisko pracy,
• stabilne zatrudnienie,
• partnerskie relacje z pracodawcą,
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
• motywujący system wynagrodzenia uzależniony od wyników.
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@pl.fracht.com
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
Dział Rekrutacji
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE