UPS jest globalnym liderem w dziedzinie logistyki, oferującym szeroką gamę rozwiązań w zakresie transportu przesyłek i frachtu, ułatwień w handlu międzynarodowym oraz wykorzystania nowoczesnej technologii do lepszego zarządzania w biznesie. Firma ma swoją siedzibę w Atlancie w USA. Świadczy usługi w ponad 220 krajach i terytoriach na świecie. Firma została uhonorowana tytułem Most Valuable Brand in Transportation przez magazyn Fortune i zajęła czołowe miejsce w rankingu spółek odpowiedzialnych społecznie JUST 100. Równie wysoko uplasowała się w indeksie zrównoważonego rozwoju Dow Jones Sustainability World Index i rankingu Harris Poll Reputation Quotient, jak też otrzymała wiele innych prestiżowych wyróżnień i nagród.
Administrator ds. Wyceny
Lokalizacja: dolnośląskie
(Dokładna lokalizacja: Wrocław)
Obowiązki / zadania
• Wspieranie procesu sprzedaży poprzez analizę zapytań ofertowych zgodnie z wyznaczonymi ramami czasowymi;
• Dokonywanie wycen kosztów transportu dla potencjalnych i istniejących klientów;
• Zarządzanie kontraktami i zapewnienie zgodności z wytycznymi audytu wewnętrznego;
• Przetwarzanie procesów, wniosków i zapytań ad hoc;
• Prace administracyjne w dziale.
Wymagania
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel;
• Umiejętność analitycznego myślenia;
• Dobra organizacja pracy.
Oferujemy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Ubezpieczenie na życie;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników;
• Dofinansowanie do karty Multisport;
• Plan emerytalny PPE finansowany przez pracodawcę;
• Cotygodniową dostawę świeżych owoców;
• Bibliotekę pracowniczą;
• Pracę w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Wrocławia (plac Bema);
• Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;
• Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach biznesowych;
• Miłą i przyjazną atmosferę w pracy;
• Możliwość angażowania się i rozwijania swoich pasji w ramach działalności w komitetach pracowniczych (wolontariat na rzecz lokalnych społeczności, komitet sportowy, komitet rozwoju i nauki, lokalna gazeta pracownicza itd.).
Możesz aplikować do UPS Global Business Services bezpośrednio poprzez portal pracuj.pl lub przesyłając CV na odpowiedni e-mail rekrutacyjny, a także poprzez naszą stronę:
rekrutacjawroclaw@ups.com lub http://www.upsjobs.com
rekrutacjalodz@ups.com lub http://www.upsjobs.com
* Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do UPS (Pracodawca), akceptujesz Politykę prywatności dla kandydatów UPS.
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Dział Rekrutacji
HR manager
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE