UPS jest globalnym liderem w dziedzinie logistyki, oferującym szeroką gamę rozwiązań w zakresie transportu przesyłek i frachtu, ułatwień w handlu międzynarodowym oraz wykorzystania nowoczesnej technologii do lepszego zarządzania w biznesie. Firma ma swoją siedzibę w Atlancie w USA. Świadczy usługi w ponad 220 krajach i terytoriach na świecie. Firma została uhonorowana tytułem Most Valuable Brand in Transportation przez magazyn Fortune i zajęła czołowe miejsce w rankingu spółek odpowiedzialnych społecznie JUST 100. Równie wysoko uplasowała się w indeksie zrównoważonego rozwoju Dow Jones Sustainability World Index i rankingu Harris Poll Reputation Quotient, jak też otrzymała wiele innych prestiżowych wyróżnień i nagród.
Pricing Analyst
Lokalizacja: dolnośląskie
(Dokładna lokalizacja: Wrocław)
Obowiązki / zadania
Purpose:
The Pricing Analyst is responsible for supporting the sales force by retaining and growing volume and revenue for UPS Air Freight product. He / She provides competitive rates and effective pricing strategies that maximize profitability and favorably positions the Air Freight product in the marketplace.
Job Description:
• Evaluates and analyzes Requests for Quotations (RFQ’s);
• Develops Pricing strategies;
• Collaborates with Operations and Procurement to optimize available solutions enabling to position UPS effectively and appropriately in relation to competition and marketplace;
• Interacts with other Regions’ Pricing groups to gather pricing proposals;
• Combines and finalizes final customer proposal;
• Completes ad hoc analyses for upper management to provide information on financial impact of different pricing scenarios;
• Implements accepted Pricing Agreements;
• Responds to internal inquiries to provide pricing solutions and account strategies.
Wymagania
We expect from applicants:
• Preferred Education level: University degree in Business / Marketing / Finance /Engineering;
• Strong analytical and problem-solving skills;
• Fluent in English (speaking/writing);
• Calculative mind and accuracy;
• Flexibility and ability to perform tasks within tight timeline;
• Advanced knowledge of MS Excel is a must.
Oferujemy
• Professional development in fast growing international company;
• Competitive salary;
• Social benefit package (including private life insurance, health care, sport package, pension plan);
• Modern offices in the heart of Wroclaw.
Możesz aplikować do UPS Global Business Services bezpośrednio poprzez portal pracuj.pl lub przesyłając CV na odpowiedni e-mail rekrutacyjny, a także poprzez naszą stronę:
rekrutacjawroclaw@ups.com lub http://www.upsjobs.com
rekrutacjalodz@ups.com lub http://www.upsjobs.com
* Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do UPS (Pracodawca), akceptujesz Politykę prywatności dla kandydatów UPS.
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Dział Rekrutacji
HR manager
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE