JAS-FBG S.A. jest jednym z wiodących operatorów logistycznych na rynku polskim. Naszą specjalnością są rozwiązania „szyte na miarę”. Jesteśmy jedną z nielicznych firm branży TSL z wyłącznie polskim kapitałem. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Agent Celny
Lokalizacja: pomorskie
Nr Ref.: AC/GDA/2019
(Dokładna lokalizacja: Gdańsk)
Obowiązki / zadania
• sporządzanie dokumentacji celnej
• dokonywanie zgłoszeń celnych
• reprezentowanie klientów firmy przed organami celnymi
Wymagania
• uprawnienia agenta celnego - wpis na listę agentów celnych lub możliwość uzyskania wpisu z tytułu ukończenia odpowiednich studiów np. prawo
• co najmniej kilkumiesięcznego doświadczenia na stanowisku agenta celnego
• umiejętności obsługi pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym
• znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
• prawo jazdy kat. B
Oferujemy
• stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
• możliwości rozwoju zawodowego
• ubezpieczenie grupowe
• nowoczesne narzędzia pracy
• doskonała atmosfera
• specjalistyczne kursy i szkolenia
• pakiet benefitów: karta Multisport
• spotkania integracyjne
• kasa zapomogowo-pożyczkowa
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Agnieszka Gros
Z-ca Dyrektora ds. Personalnych
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE