Grupa Geodis, czwarty co do wielkości operator zintegrowanych usług multimodalnych w Europie, oferuje szeroki wachlarz rozwiązań transportowych i logistycznych, jesteśmy obecni na każdym etapie łańcucha dostaw naszych Klientów. Działamy w 120 krajach zatrudniając 30 000 pracowników. W Polsce funkcjonujemy pod nazwą Geodis Polska Sp. z o.o
Stażysta w dziale handlowym
Lokalizacja: mazowieckie
(Dokładna lokalizacja: Warszawa, Postępu 17A, 02-676)
Obowiązki / zadania
- Uczestniczenie we wszystkich obowiązkach działu handlowego
Wymagania
Na pewno zwrócimy uwagę na Kandydatów z:
 wykształceniem związanym z logistyką i transportem
 doświadczeniem w telefonicznej sprzedaży usług
 dobrą znajomością języka angielskiego
Oferujemy
- przeżyjesz ciekawą przygodę oraz zobaczysz jak wygląda praca Dziale Handlowym Spedycji Międzynarodowej

- otworzysz sobie możliwość na zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej firmie

- otrzymasz stosowne wynagrodzenie w zamian za wykonaną pracę

- towarzysząc naszym Specjalistom zajmującym się sprzedażą w branży logistycznej na pewno nie doznasz nudy!

- zdobędziesz doświadczenie, które pozwoli Ci ukierunkować swoją ścieżkę kariery zawodowej

- staniesz się członkiem naszego zespołu z rzeczywistym wkładem w działanie firmy
- będziesz miał okazję uczyć się od najlepszych specjalistów na rynku w Twojej branży

- nabędziesz wiele praktycznych umiejętności zgodnych z Twoim kierunkiem studiów

- poczujesz atmosferę międzynarodowej firmy gdzie każdy jest traktowany po partnersku

- poznasz wielu ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach zawodowych

- nauczysz się kontaktu z Klientami Biznesowymi

- poznasz tajniki budowania baz handlowych

- nauczysz się poszukiwania i nawiązywania kontaktów handlowych

- otrzymasz referencje, które są na wagę złota w momencie poszukiwania pracy
Anna Stanibuła
Geodis
509170933
anna.stanibuła@geodis.com
* Aplikując na powyższe ogłoszenie rekrutacyjne, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonym kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, iż: • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Geodis Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17a zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000010176, NIP 524-23-88-571, Regon 017229471 • Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się skontaktować drogą elektroniczną • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji prowadzanych przez Geodis Polska sp. z o. o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. • Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia. • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych. • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji; • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych. • Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowy, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym. • Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie pro
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE