Oferta pracy
BCUBE Sp. z o. o.
Logistics & Production Area Manager
Lokalizacja: lubelskie
(Dokładna lokalizacja: Świdnik)
Obowiązki / zadania
Szczegółowe informacje i zakres obowiązków:
Jako kierownik będziesz odpowiadać za jeden z głównych zespołów w obszarze logistyki wewnątrzzakładowej zakładu produkcyjnego OEM. Razem ze współpracownikami będziesz dbać o to, by praca przebiegała płynnie i by zespół spełniał, a nawet przekraczał oczekiwania Klienta.

Powierzymy Ci opiekę nad zespołem liczącym od 30 do 50 osób. Będziesz oceniać postępy prac i działania zmierzające do osiągnięcia kluczowych wskaźników efektywności.

Jednocześnie będziesz dbać o motywację, zaangażowanie i dobre wyniki pracowników:
•będziesz odpowiadać za bezpieczeństwo swojego zespołu, promując standardy BHP;
•poprowadzisz wielofunkcyjne zespoły i stawisz czoła problemom związanym z logistyką produkcji zakładu OEM;
•zadbasz o zachowywanie wysokich standardów jakości procesów;
•będziesz odpowiadać za utrzymywanie zgodności rejestrów magazynowych ze stanem faktycznym;
•będziesz dążyć do doskonalenia i upraszczania procesów.
Wymagania
•skończone studia w zakresie logistyki, ekonomii, zarządzania produkcją lub w dziedzinie pokrewnej;
•dobra znajomość języka angielskiego;
•biegła znajomość programu Excel,
•umiejętność pracy w zespole — współpraca z innymi powinna być Twoim żywiołem;
•doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika, wliczając pracę z dużymi zespołami — motywowanie otaczających Cię ludzi powinno przychodzić Ci naturalnie;
•umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne;
•umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz stanowczego działania w dynamicznym środowisku.
Oferujemy
•aktywne uczestnictwo w procesie zarządzania oddziałem firmy;
•stabilną i pełną nowych wyzwań pracę;
•samodzielność w działaniu;
•bardzo konkurencyjne warunki zatrudnienia;
•niezbędne narzędzia pracy
•przyjacielską atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie aktualnego CV na adres:
rekrutacje@sistema.com.pl
* Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji. •Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w BUCBE Sp. z o. o. •Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w BCUBE Sp. z o. o.
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE