Fresh Logistics Polska to operator, który nie ma sobie równych w kompleksowej obsłudze logistycznej produktów świeżych wymagających temperatury kontrolowanej od +2°C do +6°C oraz 0°C do +2°C. Specjalizujemy się w transporcie krajowym i międzynarodowym jak również w logistyce kontraktowej. Nasze 8 oddziałów w całej Polsce, prawie 650 Pracowników, około 42 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej oraz flota 550 aut pozwalają na wysoką jakość obsługi Klientów i ich wymagających produktów. Jesteśmy partnerem swoich Klientów od 2002 roku kierując ofertę zarówno do lokalnych producentów i importerów, jak również międzynarodowych koncernów wytwarzających produkty świeże na dużą skalę.
Specjalista ds. organizacji transportu (spedycje obce)
Lokalizacja: wielkopolskie
Nr Ref.: SOT/GD/07/19
(Dokładna lokalizacja: Gądki (pow. poznański))
Obowiązki / zadania
• organizacja transportu międzynarodowego
• pozyskiwanie nowych zleceń
• przygotowywanie wycen i kalkulacji usługi transportu
• kontakt z klientem (opiekunem klienta) i kontrahentem w celu realizacji usługi na oczekiwanym poziomie
• w razie potrzeb windykacja należności i rozpatrywanie reklamacji
Wymagania
Dołącz do nas jeśli…
• znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
• znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym
• potrafisz budować relacje z klientami
• jesteś komunikatywny
• lubisz pracować w zespole
• jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń
Oferujemy
• odpowiedzialne zadania
• zdobycie wiedzy o transporcie międzynarodowym
• możliwość kreowania nowych rozwiązań
• system wynagrodzeń adekwatny do posiadanych kwalifikacji
• pracę w zgranym i profesjonalnym zespole
• pracę w systemie jednozmianowym
• pakiet medyczny
• bogaty pakiet świadczeń socjalnych
Jesteś zainteresowany? APLIKUJ!
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Jarosław Skupiński
HR Specialist
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE