Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się operatorem logistycznym, działającym na terenie Polski i Europy. Firma specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach logistycznych w zakresie usług magazynowania, dystrybucji, agencji celnej, uzupełnionych o dedykowane rozwiązania branżowe. Od 1993 roku realizujemy projekty logistyki kontraktowej. W 2011 roku firma została wyróżniona za największy wzrost pozycji rynkowej, w 2012 roku za konsekwentne umacnianie pozycji rynkowej, a w 2014 zyskała zaszczytny tytuł Solidnego Pracodawcy Dekady. W roku 2017 otrzymała zaszczytny tytuł Pracodawcy 2016 roku, w roku 2018 otrzymała tytuł Laureata w konkursie Pracodawcy roku 2017 W związku z dynamicznym rozwojem Działu Spedycji Drobnicowej, zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko:
Specjalista ds. Spedycji (przewozy drobnicowe)
Lokalizacja: dolnośląskie
Nr Ref.: SKD/WRO
(Dokładna lokalizacja: Bielany Wrocławskie)
Obowiązki / zadania
• planowanie i koordynowanie optymalnego wykorzystania pojazdów
• organizowanie załadunków i odbiorów wg. relacji
• zarządzanie flotą pojazdów dystrybucyjnych
• rozliczanie kierowców i podwykonawców
• administracyjna obsługa zleceń i przesyłek w systemie
• monitorowanie oraz kontrola jakości i terminowości realizacji zleceń
• ścisła współpraca z działami, oddziałami i podwykonawcami
Wymagania
Od kandydata oczekujemy:
• minimum rocznego doświadczenia w branży transportowej
• znajomości przepisów związanych z wykonywaną pracą
• dobrej organizacji i dyscypliny pracy
• samodzielności i determinacji w osiąganiu celu
• dyspozycyjności (praca zmianowa)
• wykształcenia minimum średniego (mile widziane TSL)
Oferujemy
• chcesz twardo stąpać po ziemi i czuć się bezpiecznie? – my Ci gwarantujemy stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełen etat
• sponsorowany pakiet medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej
• możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
• wsparcie w procesie adaptacji zawodowej – na nas możesz liczyć!
• miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!
Cieszymy się, że nasze ogłoszenie przykuło Twoją uwagę. Jeśli szukasz pracy w branży, która intensywnie się rozwija, spełniasz wymogi na danym stanowisku a nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania– aplikuj do nas i wybierz trasę do kariery
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Emilia Pecyna
Dział Rekrutacji
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE