Konto pracodawcy


Trans.eu ogłasza nowe produkty i wielkie plany ekspansji

- Wprowadzamy zupełnie nowe rozwiązania, które na stałe zmienią globalną branżę transportową. Jesteśmy absolutnie gotowi żeby w pełni opanować rynki zagraniczne – taką deklarację złożył współzałożyciel Trans.eu, Piotr Hunker, przedstawiając plany rozwoju i znacznego powiększenia zespołu w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Trans.eu to giełda transportowa działająca na rynku od 18 lat, konsekwentnie wprowadzając cyfrowe rozwiązania umacnia swoją silną pozycję w Europie Wschodniej. Dziennie z platformy Trans.eu korzysta ponad 70 tys. osób, które realizują blisko pół miliona transakcji w skali miesiąca.
Teraz – w odpowiedzi na trudną sytuację na rynku transportowym – firma zamierza znacząco zwiększyć swoją obecność na międzynarodowych rynkach. Jej współzałożyciel i Company Leader – Piotr Hunker – przedstawił właśnie plany ekspansji.

- Już teraz dostarczamy przełomowe rozwiązania digital dla sektora TSL, optymalizując łańcuch dostaw i łącząc producentów, przewoźników i spedytorów. Stoimy jednak przed szansą, by stać się globalnym liderem w świecie Logistyki 4.0. Kończymy pracę nad platformą, która nie tylko pomoże obsłużyć lawinowo rosnący popyt na usługi transportowe, ale całkowicie zrewolucjonizuje tę branżę. Dziękuję Wam, bo każdy z Was jest współtwórcą tego rozwiązania – powiedział.

W ostatnich miesiącach zainteresowanie usługami w sektorze TSL znacząco wzrosło. Wszystko wskazuje na to, że dobra koniunktura utrzyma się jeszcze długo, m.in. przez zbliżający się okres przedświąteczny. Trans.eu przygotowuje się do międzynarodowej ekspansji nie tylko poprzez tworzenie nowych produktów, ale też powiększenie załogi.
Obecnie firma prowadzi rekrutację na blisko 50 stanowisk na różnych szczeblach. - Zależy nam, żeby wszyscy nasi pracownicy byli zgraną drużyną i mieli poczucie, że wspólnie robimy coś wielkiego. Tylko w ten sposób będziemy mogli zrealizować tak ambitne zadania, jakie stawia przed nami współczesna logistyka. Takie coroczne, strategiczne spotkania jak nasz Keynote są świetną okazją do dyskusji, integracji i po prostu dobrej zabawy. Pod tym względem nasza kultura organizacyjna ani trochę nie ustępuje takim gigantom branży IT, jak Microsoft czy Google – dodał Jacek Tarkowski, CSO Trans.eu.

Firma realizuje działania rynkowe w duchu misji Smart & Fair, a pracownikom oferuje szeroki pakiet świadczeń dodatkowych – m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do nauki języków obcych czy rozbudowane zaplecze sportowe.

(źr. Trans.eu)

 

 

 

kobiety w logistyce
Transformacje na 9. Forum Kobiet w Logistyce!?
Poznajcie laureatki tytułu „Kobieta w Logistyce 2021”
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Co, jeśli mleko się wylało…
Jak wysyłać częściej i nie płacić więcej? Hillebrand o łańcuchach dostaw w b ...
Polski Ład może zmobilizować do przejścia na samozatrudnienie?
Przewozy SENT w dobie e-TOLL – nawet 10 tys. zł kary za niedopełnienie formalnoś ...
reklama
Jaki szablon CV wybrać do podania o pracę w logistyce?
L4 tuż przed odejściem z pracy - jakie konsekwencje może tworzyć?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Kondycja branży transportowej a inflacja
Jakie zmiany wywoła elektromobilność w branży TSL?
Zatory płatnicze w MŚP – które branże i regiony potrzebują wsparcia?
Biznes sięga chmur
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Poczta Polska szuka pomocników św. Mikołaja!
CEVA Logistics inwestuje w Afryce
OTL sprzedaje Grupie Rhenus swoje udziały w C. Hartwig Gdynia
Ruszyła budowa Prologis Park Warsaw – Żerań
Emirates inwestują 1 mld USD w nowe samoloty cargo i przebudowę samolotów pasażer ...
FedEx Express zwiększa przepustowość sieci lotniczej przed szczytem sezonu wysyłk ...
Trans.eu ogłasza nowe produkty i wielkie plany ekspansji
Konsumenci chętnie kupują w sieci „z drugiej ręki”
Valery Muyard nowym prezesem Renault Trucks Polska
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC