Dodaj ogłoszenie o pracy


Z kartą DKV zatankujesz już na wszystkich autostradach w Polsce

Początek roku 2016 r. to dla nas symboliczny czas. Autostrada A4 dołączyła do dróg, które można opłacać kartą DKV. Tym samym dziś nasi klienci mogą korzystać ze wsparcia DKV na wszystkich płatnych drogach w Polsce. Do tego mają do dyspozycji najszerszą sieć stacji paliw w naszym kraju dostępną przy pomocy jednej karty paliwowej, liczącą 3967 lokalizacji - podsumowuje Michał Bałakier, dyrektor zarządzający DKV Euro Service Polska.

Kontynuując wypowiedź, Michał Bałakier mówi - Opłaty drogowe z DKV to dużo więcej niż rozliczenia kartą w punktach poboru. Wszędzie tam, gdzie to możliwe, w Polsce i w Europie, nasi klienci korzystają z automatycznego naliczania myta przez urządzenia pokładowe, np. viaTOLL czy DKV Box. Dzięki temu nie muszą zatrzymywać się w punktach opłat. Każda płatność jest natychmiast rejestrowana online w systemie rozliczeń DKV, dzięki temu można dowolnie analizować wydatki – w podziale na odcinki, daty, pojazdy, rodzaje dróg czy kraje. Wszystko dostępne online z poziomu komórki czy komputera, wystarczy kilka kliknięć. Wiele rodzajów płatności i systemów w jednym miejscu.
W Polsce DKV należy do bardzo wąskiego grona operatorów kart, którzy oferują rozliczenia zarówno w systemie viaTOLL, jak i na autostradach A1, A2 i A4. Wyróżnia nas fakt, że nigdy nie pobieramy żadnych opłat z góry. Za wszystkie wydatki drogowe, czy to w systemie pre-paid czy post-paid, klient płaci na podstawie faktury z długim terminem płatności. Jest to więc de facto najtańszy kredyt, z jakiego korzystają na co dzień firmy transportowe.
Trzecią ważną zaletą korzystania z DKV jest uniwersalne zastosowanie karty za granicą. Ta sama karta umożliwia tankowanie paliwa na blisko 40 tys. stacji dowolnych marek w Europie. DKV Card jest też najbardziej wszechstronna, jeśli chodzi o rozliczenia w zagranicznych systemach opłat drogowych – dbamy o to, aby zawsze być pierwszą niezależną kartą, która akceptowana jest w danym kraju bądź systemie. W 2015 r. weszliśmy z usługami na rynek rosyjski i białoruski, w tym roku towarzyszymy debiutowi systemu w Belgii. Proponujemy też wszystkie najnowsze rozwiązania, które wprowadzają lokalni operatorzy, dziś są to np. płatności z Słowenii w systemie post-paid.
Karta DKV jest zatem połączeniem najszerszej możliwej funkcjonalności z dobrymi cenami. Z racji na dużą skalę działania mamy wynegocjowane maksymalne poziomy zniżek u operatorów opłat drogowych, zniżki w 100 proc. przenosimy na klientów. Staramy się także, aby ceny diesla kupowanego na kartę były jak najniższe.  Z jednej strony udzielamy rabatów, które często są na poziomie  stawek hurtowych. Z drugiej, każdy nasz klient może bez zapowiedzi tankować na stacjach sieci Bottom Up (wybrane stacje prywatne na terenie Polski, Austrii i Węgier), gdzie cena jest średnio 40 groszy niższa niż na dystrybutorze.


O DKV Euro Service - DKV Euro Service to międzynarodowy operator kart paliwowo-serwisowych DKV Card.  Firma istnieje od 1934 roku i jest najstarszą i zarazem największą na drogach Europy organizacją serwisową. Obejmuje zasięgiem ponad 80 tys. stacji i punktów usługowych. Na terenie Polski przedstawicielstwo DKV działa od ponad 20 lat. Współpracuje tu z siecią blisko 4 tys. stacji paliw i 150 warsztatów. www.dkv-euroservice.pl

(red)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.