Konto pracodawcy


Toyota wprowadza na rynek nowy wózek widłowy Traigo 48

Toyota Traigo 48 to najnowsze dziecko z rodziny akumulatorowych paleciaków Toyoty. Nowoczesne wyposażenie daje wyższy poziom produktywności przy niskim zużyciu energii, który zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność energetyczną, ułatwiając tym samym prace o dużej intensywności.


Jak zawsze, Toyota myśli o swoich klientach, by nowe produkty firmy zapewniały jeszcze wyższy poziom wydajności. Szeroko zakrojone badania umożliwiły zintegrowanie najnowszych technologii i komponentów w nowym kompaktowym wózku Traigo 48. W połączeniu z ulepszoną ergonomią, zapewniło to optymalizację środowiska pracy operatora. Dzięki temu użytkownicy osiągają dłuższy czas pracy bez ograniczenia wydajności, nawet w przypadku najbardziej intensywnych prac.

Nowy, 48-woltowy elektryczny wózek widłowy Traigo wyposażony jest w nowy mechanizm wspomagania sterowania, który ułatwia manewrowanie oraz funkcję proporcjonalnej siły wspomagania zapewniającą precyzyjną kontrolę przy wszystkich prędkościach jazdy. Wózek ma również zwiększoną kontrolę z pełnym zatrzymaniem na rampie i precyzyjnym pozycjonowaniem z ładunkiem i bez ładunku. Modele 3-kołowe są dostępne o udźwigach od 1,5 do 2,0 tony, posiadają dużą zwrotność w ograniczonych przestrzeniach. Modele 4-kołowe, dostępne są w zakresie od 1,6 do 2,0 ton, są w stanie podołać intensywnym operacjom w środowiskach wewnętrznych i zewnętrznych, również mają mniejszy promień skrętu. Jak pokazuje producent w opisie wyposażenia, nowe wózki widłowe zapewniają wysoką wydajność przy w obsłudze wszelkich ładunków. Są one również wyposażone w unikalny System Aktywnej Stabilności (SAS) oraz silniki Toyota AC, zwiększające poziom bezpieczeństwa i wydajności.

48-woltowa rodzina wózków widłowych wyznacza nowe standardy w zakresie efektywności energetycznej, zużywając mniej energii przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności. Modele te dostępne są również z akumulatorem litowo-jonowym, który pozwala na szybkie ładowanie w dowolnym momencie. Ten sposób zarządzania pracą akumulatora eliminuje konieczność wymiany akumulatora podczas wielozmianowego trybu pracy.
- Naszym celem było przekroczenie oczekiwań klientów. W przypadku modelu Traigo 48 zaoferowaliśmy najlepszą w tej klasie urządzeń produktywność poprzez zwiększenie wydajności i zmniejszenie zużycia energii. Dzięki zastosowaniu akumulatorów litowo-jonowych, Traigo 48, to również ważny krok naprzód w zakresie ergonomii. Akumulatory tego typu zmniejszają konieczność wymiany baterii podczas pracy w wielu aplikacjach -  mówi David Backx, Manager Działu Zarządzania Produktami w kategorii wózków z przewciwwagą w Toyota Material Handling Europe.

(źr. Toyota Material Hanlidng Europe)

kobiety w logistyce
Kobiety w logistyce - DB Schenker Ukraina z nową dyrektor zarządzającą
Monika Duda dyrektorem zarządzającym DHL Supply Chain
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Wieziesz ładunek do UK – pamiętaj o akredytacji w Border Force
Zgłoszenie celne a komunikaty IE599 i IE45 - o czym przedsiębiorca wiedzieć powini ...
Efekt pakietu mobilności – jak się do tego przygotować?
Zaległy urlop tylko do 30 września, udzielany także bez zgody pracownika
Rząd wprowadza pakiet Slim VAT – co to oznacza dla przedsiębiorców?
Jak wyłapać „czarne owce” – czy kontrole pracowników na home office będą s ...
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Przemysł w Europie będzie potrzebował ponad 11,5 mln mkw. powierzchni magazynowej
Nieruchomości magazynowe napędzają rynek inwestycyjny
COVID-19 przyspieszy rozwój sektora e-commerce w Europie o rok
Podatkowe znaki bezmyślności czyli banderole
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Grupa Rusak otwiera oddział w Słubicach
CEVA Logistics otwiera oddział w Kazachstanie
DB Schenker Technology Center Warsaw wyróżnione Great Place to Work
Brambels wdraża nowatorskie regeneratywne łańcuchy dostaw
DHL Express drugi wśród najlepszych miejsc pracy na świecie
Dachser poszerza ofertę połączeń czarterowych w okresie szczytu paczkowego
Volvo Trucks rozpoczyna klienckie testy elektrycznych samochodów ciężarowych
Praca zdalna zostanie, ale nie zastąpi biur, gdyż są nam potrzebne bardziej, niż ...
Poczta Polska rozbudowuje sieć automatów paczkowych
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC