Dodaj ogłoszenie o pracy


Renault Trucks tworzy kabinę maxispace

Renault Trucks T High, pojazd długodystansowy w całym tego słowa znaczeniu, jest wyposażony w kabinę z płaską podłogą o szerokości 2,5 m w części tylnej. Z myślą o kierowcach, którzy potrzebują jeszcze większego komfortu, Renault Trucks przygotowało kabinę w wersji Maxispace, oferującą więcej miejsca w schowkach i umożliwiającą korzystanie z rozkładanego stolika.

Oferując płaską podłogę, 2,5 m szerokości w tylnej części kabiny i wnętrze o wysokości ponad 2 m, Renault Trucks T jest idealnym pojazdem dla transportu długodystansowego. Ci zaś kierowcy, którzy potrzebują więcej przestrzeni na bagaż i – dodatkowe akcesoria, mogą wybrać kabinę Maxispace, posiadającą trzy szczególne cechy:
- w kabinie Maxispace zamiast górnej leżanki znajduje się dodatkowy schowek, podzielony na trzy podświetlane komory o wysokości 36 cm, zamykane roletami.
- w leżankę wbudowano stolik o wymiarach 81 x 60 cm, rozkładany za naciśnięciem przycisku; po skończonym posiłku stolik ten można złożyć, odchylając go na tylną ścianę kabiny; stolik posiada wyściełany schowek z przegródkami i w akcesoriach można dokupić pasującą do niego zastawę stołową, zawierającą dwa talerze, dwa noże, dwa widelce i dwie małe łyżeczki.
- trzecią unikatową cechą kabiny jest dodatkowy schowek w postaci szuflady pod fotelem kierowcy.

Wszystkie te elementy kabiny Maxispace podnoszą komfort życia na pokładzie Renault Trucks T, co zadowoli kierowców oczekujących maksymalnej przestrzeni w schowkach i wygody.

(źr.Renault Trucks)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.