Dodaj ogłoszenie o pracy


Transics i TimoCom razem - wspólna oferta dla transportu i spedycji

 

 

Transics - firma specjalizująca się w zarządzaniu flotą oraz TimoCom międzynarodowa giełda ofert transportowych, łączą swoje siły i ofertę. Dane z platformy TX-Connect firmy Transics będą zintegrowane z giełdą TimoCom. W ten sposób, użytkownicy giełdy będą mogli śledzić przewoźników Transics bezpośrednio ze znanego im interfejsu.

Dzięki współpracy pomiędzy Transics i TimoCom, użytkownicy platformy TimoCom będą mogli namierzyć lokalizację pojazdów wyposażonych w rozwiązanie do zarządzania flotą firmy Transics. Klienci Transics mogą uwzględnić w swoim oprogramowaniu biurowym TX-Connect podgląd pojazdów widocznych w aplikacji TimoCom.

- Nierzadko, dostawcy usług transportowych i klienci, którzy korzystają z naszej platformy nigdy wcześniej nie współpracowali. Możliwość monitorowania pojazdu przewożącego ich towary wzbudza w użytkownikach zaufanie i pomaga wszystkim pracować bardziej efektywnie - wyjaśnia Marcel Frings, główny przedstawiciel TimoCom. Żmudne i czasochłonne obdzwanianie klientów i wykonawców należy już do przeszłości. Integracja wszystkich rozwiązań telematycznych sprawia, że takie czynności stają się zbędne. Użytkownicy naszej platformy mogą teraz, za pomocą jednej aplikacji, precyzyjnie obserwować wszystkie pojazdy. Cieszymy się, że firma Transics, czołowy europejski dostawca rozwiązań do zarządzania flotą, zdecydowała się na współpracę z nami. – dodaje Frings.

- Zapał, z jakim TimoCom tworzy innowacyjne produkty i usługi, które ułatwiają codzienną działalność transportową, odzwierciedla nasze własne wartości i wyobrażenia. Dzięki wizualizacji przewoźników Transics na platformie TimoCom, dodatkowo podwyższamy wartość dodaną naszego rozwiązania, przenosząc w ten sposób zarządzanie flotą na kolejny poziom. Dla naszych klientów, oznacza
to bezpośredni wzrost wydajności i lepszą obsługę klienta - powiedział Walter Mastelinck, Dyrektor zarządzający Transics.
(źr. Transics)

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.