Konto pracodawcy


TX-GO Transics - nowa gama komputerów pokładowych

TX-GO - inteligentny, niezależny od pojazdu komputer pokładowy do efektywnego zarządzania flotą bez wyświetlacza. Rozszerzając dotychczasową ofertę komputerów pokładowych Transics, TX-GO odkrywa nowy segment rynku. Rozwiązanie zostało opracowane dla przewoźników, którzy chcą mieć więcej możliwości niż tylko lokalizowanie swoich pojazdów, a nie potrzebują bezpośredniego kontaktu ze swoimi kierowcami. Dzięki temu mają możliwość optymalizacji w zakresie kosztów i obsługi klienta. Łatwe dostosowanie się do przepisów dotyczących rejestracji czasu pracy z tachografu cyfrowego.
Urządzenie płynnie rejestruje pozycje i liczbę przejechanych kilometrów. Dzięki podłączeniu do tachografu cyfrowego, w mgnieniu oka i w czasie rzeczywistym, system zapewnia takie informacje, jak czas jazdy i odpoczynku lub status aktywności tachografu. Nowe rozwiązanie do zarządzania flotą umożliwia zdalny odczyt z pamięci tachografu i karty kierowcy. Ponadto, podobnie jak wszystkie rozwiązania do zarządzania flotą firmy Transics, TX-GO jest zintegrowany z programem TX-CONNECT, dzięki czemu wszystkie informacje są na bieżąco wizualizowane w firmie. Ten ogólny widok, jak na przykład czas prowadzenia pojazdu, pozwala dyspozytorom na podejmowanie proaktywnych działań i skuteczniejsze planowanie zleceń transportowych. TX-CONNECT oferuje również szczegółowe funkcje raportowania. Raporty pomagają menedżerom flot w sporządzeniu wykresów wydajności oraz optymalizacji produktywności i rentowności.

Przewoźnicy, którzy zdecydują się podłączyć TX-GO do magistrali CAN, mogą również monitorować zachowanie ich kierowców w czasie jazdy. Opcjonalny moduł TX-ECO MONITOR obiektywnie ocenia zachowania kierowców w czasie jazdy, na podstawie szeregu parametrów, takich jak liczba obrotów silnika, praca silnika na biegu jałowym, prędkość, jazda na wybiegu, użycie tempomatu, czy innych urządzeń pokładowych. Dzięki wizualizacji tych danych w raporcie z TX-CONNECT, menedżerowie flot uzyskują jasny obraz stylu jazdy i zużycia paliwa. Poza zmniejszeniem zużycia paliwa i emisji CO2, pomoże to również obniżyć koszty utrzymania oraz zwiększyć bezpieczeństwo na drodze.
TX-GO jest rozszerzeniem istniejącej rodziny komputerów pokładowych Transics. Głównym elementem, który odróżnia TX-GO od istniejących rozwiązań Transics jest brak wyświetlacza. To czyni go idealnym rozwiązaniem dla przewoźników, którzy chcą czegoś więcej niż lokalizatora, ale nie potrzebują bezpośredniego kontaktu z kierowcą, przekazywania planowania trasy oraz wbudowanej nawigacji. TX-GO będzie dostępny w połowie tego roku.
(źr. Transics)

 

kobiety w logistyce
Rusza program mentoringowy dla liderek i liderów z branży morsko-logistycznej!
O zmianach i najnowszych trendach na rynku logistycznym rozmawiamy z Martą Tęsiorowską z Prologis
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Skocz po whisky - czyli o czym wiedziec powinien importer alkoholi?
Czy zawodowy kierowca może wyruszyć w trasę ze swoim pupilem?
Czas pracy w porze nocnej i kary za przekroczenie 10 godzin
Podsumowanie kontroli PIP 2020 w transporcie i zapowiedź kolejnych!
Wysyłasz darmowe towary na fakturze proforma poza UE? To musisz zapłacić VAT!
Brexit – przewoźniku o czym wiedzieć powinieneś?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Bez zmiany polskiego prawa koszty przewoźników zwiększą się nawet o 100%!?
Będzie rewizja Pakietu Mobilności. Ma negatywny wpływ na środowisko?!
Dachser o rozbieżnościach między podażą a popytem w transporcie morskim
Polska wykorzystuje swój potencjał na Nowym Jedwabnym Szlaku? – raport Rohlig Suus Logistics
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Firmy kurierskie napędzają popyt na powierzchnie magazynowe
21. Oddział PEKAES w Kaliszu rozpoczął prace
Wyścig z czasem – Hillebrand dostarczył w ciągu kilku dni 160 ton wina i 940 mln ...
Logistyczne wyzwania w recykling baterii dla motoryzacji
LPP przyspiesza wdrożenie RFID
CEVA Logistics dołącza do United Airlines Eco-Skies Alliance
RTV EURO AGD wdraża aplikacją mobilną w dostawach produktów
Dachser podsumował wyniki za 2020
VOX w SEGRO Logistics Park Poznań
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC