Dodaj ogłoszenie o pracy


Siódemka wdraża Mobile 7 w wersji 2.0

Firma kurierska Siódemka wprowadza nową wersję aplikacji Mobile7, zapewniający  klientom stały i zdalny dostęp do informacji na temat przesyłek. Mobile7 w wersji 2.0 jest dostępny dla wszystkich użytkowników smartfonów działających na platformach iOS oraz Android. Aplikację można pobrać bezpłatnie za pośrednictwem Google Play oraz iTunes.

 

Ułatwienia, jakie wiążą się z działaniem aplikacji, to przede wszystkim możliwość monitorowania statusu przesyłki na podstawie numeru listu przewozowego lub skanu kodu przesyłki, oraz prosta lokalizacja najbliższego Punktu Nadań Przesyłek Service i Point Siódemka SA wraz z najkrótszą trasą dojazdu. W nowej wersji Mobile7 2.0, największy nacisk położono na użyteczność, kluczową zarówno z punktu widzenia nadawców, jak i odbiorców. Rozbudowane opcje trackingowe gwarantują większą wygodę użytkowania oraz lepszą dostępność informacji o statusie przesyłek. W praktyce, użytkownicy aplikacji zyskują możliwość oznaczania paczek własnymi nazwami, co pozwala na jeszcze lepszą ich identyfikację. Mogą także skorzystać z opcji powiadamiania adresatów przesyłki o postępach w realizacji zlecenia. Jest to szczególnie cenna funkcjonalność z punktu widzenia właścicieli i klientów sklepów internetowych. Informacje są bowiem dostępne od ręki, a ich aktualizacja odbywa się w czasie rzeczywistym.

 

- Siódemka od lat jest partnerem branży e-commerce w zakresie obsługi przesyłek. Stały rozwój innowacyjnych aplikacji, w tym Mobile7, przekłada się na realną wartość dla klienta. Skuteczność dostarczenia oraz czas realizacji usługi wielokrotnie decydują o ponownym zakupie w danym sklepie internetowym. Usprawniając interaktywne narzędzia, Siódemka odpowiada na wyzwania nowoczesnego biznesu – mówi Marcin Kruszyński, PR Manager Siódemka SA.

Firma planuje dalszy rozwój aplikacji i poszerzanie jej o kolejne funkcjonalności dla jeszcze większego komfortu pracy.

(źr. Siódemka SA)

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.