Dodaj ogłoszenie o pracy


Jak zaoszczędzić na kosztach rekrutacji – zapraszamy na webinarium!

Presja na cięcie kosztów rośnie. Inflacja nie spada, tak jak oczekiwano. Firmy poszukują oszczędności, zwłaszcza w obszarach wysoce kosztochłonnych, do jakich należy obsługa masowych rekrutacji. Logistyka, przemysł i produkcja dóbr konsumpcyjnych - branże korzystające najczęściej z pracowników rotujących sezonowo, ponoszą największe koszty z tym związane, a nie muszą, gdyż na rynku są już rozwiązania, które mogą obniżyć te koszty kilkukrotnie.

Jak wdrożyć oszczędności i jak korzystać z najnowocześniejszych narzędzi dowiesz się na webinarium - 29 marca, które Portal Pracujwlogistyce.pl organizuje wspólnie z Formiką Agencją Pracy Tymczasowej.

W trakcie webinarium dowiesz się jakie są dzisiaj rozwiązania dostępne na rynku rekrutacji, jak skorzystać z najnowszych narzędzi nie inwestując dziesiątek tysięcy złotych we wdrożenia systemów IT. Po tym webinarium Twoje podejście do rekrutacji masowych zmieni się całkowicie i będziesz miał poczucie dobrze zainwestowanego czasu.

Jak zaoszczędzić na kosztach rekrutacji – czyli o digitalizacji obsługi rekrutacji masowych w logistyce i produkcji

Data i miejsce webinarium:
29.03.2023 r., online, platforma zoom, godz. 14.00 – 15.30

Udział jest bezpłatny, ale trzeba się zarejestrować, co można zrobić pod poniższym linkiem:
https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_eGABgD9WRLGaWAAmdUtrlw

Jaki jest cel webinarium co zyskasz?
Pokazanie sposobów optymalizacji i zrównoważenia procesów rekrutacji, które pomogą ci obniżyć koszty i czas masowych rekrutacji nawet o 90%.

Kto jest naszym ekspertem?
Piotr Rafalski, właściciel Formiki Agencji Pracy Tymczasowej

Organizatorzy:

 

                     

 

ZAPRASZAMY!

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.