Dodaj ogłoszenie o pracy


.

10. Forum Kobiet w Logistyce o przywództwie w nowej rzeczywistości!

Tegoroczne Forum Kobiet w Logistyce będzie wyjątkowe, gdyż w tym roku odbędzie się 10. jubileuszowa edycja. Forum będzie miało miejsce w Łodzi w dniach 6 – 7 czerwca 2022 r. a jego hasło to: „Przywództwo w logistyce”.

- W trakcie Forum podsumujemy to, co udało nam się osiągnąć w ciągu ostatniej dekady, a także dyskutować będziemy na temat przywództwa w nowej rzeczywistości. Pokażemy nową jakość przywództwa. Przywództwa, od którego zależy to, jak branża logistyczna będzie odpowiadać na współczesne wyzwania – mówi Beata Trochymiak, autorka i organizatorka Forum Kobiet w Logistyce, redaktor naczelna portalu Pracujwlogistyce.pl.

Forum Kobiet w Logistyce dedykowane jest kobiecej kadrze menedżerskiej z obszaru logistyki, transportu i spedycji, również po stronie sieci producenckich, dystrybucyjnych i handlowych. W trakcie Forum omawiane są aktualne zagadnienia i problemy związane z rozwojem biznesu logistycznego. To miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych.

Forum Kobiet w Logistyce na stałe wpisało się w kalendarz corocznych spotkań w polskiej logistyce i od dekady gromadzi co roku od 150 do 250 uczestników – managerek i managerów z polskiego świata logistyki.

10. edycja Forum Kobiet w Logistyce dedykowana jest przywództwu, od zarządzania aż po innowacje i rozwój na rynku. Jak zawsze, do wystąpień zaproszono znakomitych ekspertów, którzy swoje tematy zaprezentują w różnej formule, w tym również warsztatów, dyskusji i storytellingów. W gronie prelegentów znajdą się przedstawiciele m.in. Prologis, Grupy Raben, GS1 Polska, Dachser, Spedimex, OBI, eobuwie.pl i in., a także przedstawicielki świata nauki – prof. Danuta Kisperska-Moroń z UE Katowice oraz prof. Halina Brdulak z SGH.

Ważną częścią Forum jest ogłoszenie laureatek tytułu "Kobieta w Logistyce 2022". Wręczenie statuetek odbędzie się podczas gali wieczornej, która zakończy pierwszy dzień spotkania. Co roku tytuł ten wręczany jest dwóm paniom – po stronie dostawcy i odbiorcy usług logistycznych. Celem wyróżnienia jest wspieranie rozwoju zawodowego kobiet pracujących w szeroko rozumianej logistyce, ich zaangażowania w rozwój branży oraz uhonorowanie ich sukcesów.

Do tytułu można zgłaszać Panie, które posiadają co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy w obszarze logistycznym. Z tytułu zgłoszenia i udziału w wyróżnieniu nie pobierane są żadne opłaty. 

 

ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATKĘ DO TYTUŁU

"KOBIETA W LOGISTYCE 2022"

Ankietę zgłoszeniową można pobrać TUTAJ

Wypełnioną ankietę należy odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 maja!

 

Szczegóły dotyczące programu oraz uczestnictwa w 10. Forum Kobiet w Logistyce

znajdują się na stronie: https://kobietywlogistyce.pl/ 

Zgłoś swój udział już dzisiaj! Liczba miejsc ograniczona!

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.