Dodaj ogłoszenie o pracy


10. Forum Kobiet w Logistyce - zgłoś swój udziału!

"Gdyby kobiety rządziły światem, więcej inwestowano by w pokój, ponieważ jako kobiety nie chcemy, aby zabijano nasze dzieci. Może jestem idealistką, ale dopóki nie zobaczymy kobiet na równych pozycjach we władzach na świecie, uważam, że jesteśmy skazani na zagładę". – to słowa Meryl Streep, które cytuje świat i z którymi osobiście się utożsamiam, bo słowa te upewniają mnie w tym, że to co robimy w ramach Forum Kobiet w Logistyce jest ważne! .

Szanowni Państwo!

Patrząc na wydarzenia z ostatnich dni, zaczęłam zastanawiać się, czy w tej sytuacji nie zawiesić Forum. Jednakże, to oznaczałoby poddanie się uczuciu strachu, który wywołuje ta okrutna wojna. NIE, nie zrobię tego! Gdyż szczególnie teraz powinniśmy pokazać naszą siłę i działać z całą mocą. Współpracować, trzymać się razem, rozwijać nasze firmy i umiejętności. Niech to będzie nasza odpowiedź na wojnę w Europie.

Dlatego w roku jubileuszowym Forum Kobiet w Logistyce stawiam na:

PRZYWÓDZTWO I SOLIDARNOŚĆ KOBIET! Wykorzystajmy wiedzę i kompetencje kobiet, weźmy najlepsze praktyki i stwórzmy silną sieć liderską! Sieć nowego przywództwa w logistyce!

Na tegorocznym Forum podsumujemy to, co udało nam się osiągnąć w ciągu ostatniej dekady. Pokażemy nową jakość przywództwa! Przywództwa od którego zależy to, jak branża logistyczna będzie odpowiadać na współczesne wyzwania i jak utrzyma płynność łańcuchów dostaw. Właśnie o tym wszystkim będziemy dyskutować na:

10. FORUM KOBIET W LOGISTYCE 

które odbędzie się w dniach 6-7 czerwca w Łodzi

pod hasłem PRZYWÓDZWO W LOGISTYCE  

Zapraszam do uczestnictwa. Dzisiaj uruchamiamy rejestrację zgłoszeń i jak zawsze:

do 31 marca oferujemy specjalną cenę za udział, a w tym roku 5% przychodu ze sprzedaży uczestnictwa przeznaczymy na pomoc Ukrainie! Miejmy nadzieję, że działania wojenne zakończą się wkrótce i będzie to pomoc na szybką odbudowę tego pięknego kraju!

 

Beata Trochymiak
autorka i organizatorka
Forum Kobiet w Logistyce
redaktor naczelna Pracujwlogistyce.pl

 

Zapraszamy do zgłaszania udziału już dzisiaj!

Formularz zgłoszenia można pobrać TUTAJ 

 Szczegóły dotyczące programu są uzupełniane na bieżąco i znajdują się na stronie: https://kobietywlogistyce.pl/ 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.