Dodaj ogłoszenie o pracy


Startujemy z 1. Programem Rozwoju Liderek w Logistyce!

Już w lutym ruszamy z najbardziej kompleksowym programem dla liderek w logistyce! Tworzymy model przywództwa nowej rzeczywistości w branży logistycznej.

Program Rozwoju Liderek w Logistyce to unikalny program szkoleniowy stworzony na bazie programu Leading Women autorstwa Agnieszki Bilińskiej.

To program dla kobiet, które są zainteresowane swoim zawodowym rozwojem i chcą się przygotować do zrobienia kolejnych kroków w swojej karierze.

To program dla kobiet, które mają ambicję sięgnięcia po więcej odpowiedzialności i gotowe są zainwestować w swój własny rozwój.

Program Leading Women wzmacnia kompetencje przywódcze kobiet i przygotowuje je do pełnienia ról liderskich w nowej, wymagającej rzeczywistości biznesowej, a tym samym wspiera firmy w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Program Leading Women realizuje cel Gender Equality. Autorka programu – Agnieszka Bilińska, znalazła się wśród 25 finalistek WE Empower Challenge 2019, pierwszego konkursu biznesowego, mającego na celu uhonorowanie przedsiębiorczych kobiet, które wspierają Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Program Leading Women w swojej metodologii opiera się na Nowym Modelu Przywództwa.

Program jako jedyny w Polsce kompleksowo łączy proces budowania kompetencji przywódczych z rozwojem samoświadomości menedżerskiej, dzięki czemu perfekcyjnie przygotowuje kobiety do objęcia wyższych ról zarządczych w organizacji.

Leading Women powstał w 2016 r., cały czas ewoluując i reagując na nowe uwarunkowania biznesowe oraz społeczne. Do tej pory przeprowadzono XII edycji programu dla liderek z różnych branż. W 2022 r. po raz pierwszy zostanie przeprowadzony dla liderek z branży logistycznej.

Uroczyste zakończenie programu i wręczenie certyfikatów Leading Women odbędzie się podczas gali 10. Forum Kobiet w Logistyce w czerwcu 2022 r. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy do 30 stycznia!

 

Pobierz szczegóły Programu!

 

Pobierz formularz zgłoszenia

 

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.