Dodaj ogłoszenie o pracy


I Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa "PoWeR of Production"

Studenckie koła naukowe "Rekiny Jakości", "KAIZEN" oraz "Logistics" pragną zaprosić Państwa na:

I Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukową

"PoWeR of Production",

 

która odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2014 roku na obszarze Politechniki Wrocławskiej.

Konferencja składać się będzie z dwóch bloków tematycznych na temat jakości oraz inżynierii produkcji.

W trakcie wydarzenia odbędą się wykłady, warsztaty, a także prezentacje przygotowane przez doktorantów oraz reprezentantów firm zaangażowanych w projekt.

Ponadto uczestnicy otrzymają możliwość zaprezentowania swoich artykułów na konferencji.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową bądź profil na facebooku.
https://www.facebook.com/POWERof

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.