Dodaj ogłoszenie o pracy


Regaty o Puchar PISiL/ShipCup.3


Wielkimi krokami zbliża się ciekawe wydarzenie branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka), jakim będzie kolejna edycja Regat o Puchar Polskiej Izby Spedycji i Logistyki | ShipCup 3.0.

Impreza odbędzie się w dniach 13‑16 czerwca 2013 roku na Mazurach nad Jeziorem Niegocin. Bazą regat będzie Port PTTK Wilkasy. Wyścigi odbędą się na jachtach kabinowych typu Maxus 24, które będą również zakwaterowaniem dla załóg. Istnieje także możliwość zakwaterowania w pobliskim hotelu.

Przedsięwzięcie ma charakter sportowo‑rekreacyjny, łączący rywalizację w regatach jachtów kabinowych z szeroko pojętą integracją przedstawicieli branży. Jest to trzecia edycja tej imprezy, która z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Startować mogą załogi od 3 do 5 osób. Dla osób bez doświadczenia żeglarskiego przewidziana jest możliwość wynajęcia sternika. Regaty będą prowadzone przez sędziego Polskiego Związku Żeglarskiego oraz zabezpieczane przez Mazurski WOPR.

Regaty ShipCup to nie tylko świetna okazja do promocji marki firmy, ale również niesamowita możliwość na zintegrowanie i zmotywowanie swoich pracowników oraz sposób na pozapłacowe nagrodzenie ich codziennego wysiłku, a jednocześnie na zacieśnienie współpracy zespołowej. Nie można również nie docenić aspektu biznesowego tego projektu, który przekłada się na wymierne korzyści poprzez promocję firmy i kontakty w szeroko rozumianej branży TSL.

Organizatorem Regat ShipCup 3.0 jest firma „SAIL Roman Paschke” oraz grupa pasjonatów żeglarstwa, którzy na co dzień pracują w firmach spedycyjnych. Ich celem jest stworzenie projektu, w którym będzie można konkurować, nie tylko na polu biznesowym, propagując przy okazji aktywny styl wypoczynku, jakim jest żeglarstwo.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tej niecodziennej imprezie branżowej,
szczegóły na stronie: www.ShipCup.pl


Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.