Dodaj ogłoszenie o pracy


Przyjdź na japońskie zbliżenia i sprawdź "Jak działa fabryka Toyoty"!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa w dniu 8 kwietnia br. na spotkanie z niezwykle interesującym człowiekiem, autorem książki powstałej na bazie doświadczeń pracy w najbardziej japońskim koncernie – Toyota.

O Toyocie, o kulturze japońskiej, różnicach w zarządzaniu i podejściu do życia, na jedynym w Warszawie spotkaniu z Mikiharu Aoki8 Kwietnia to europejska prapremiera książki, współtwórcy systemu produkcyjnego Toyoty „Jak działa Fabryka Toyoty”.
- Jeszcze zanim zacząłem pracować w Toyocie, mówiono powszechnie, że podejście Toyoty to „wykręcanie suchego ręcznika”. Gdy już pracowałem w tej firmie zwróciłem uwagę, że ku memu zdziwieniu z suchego na pozór ręcznika woda kapie codziennie, a i po moim odejściu wykręcanie nadal daje efekty. A to dlatego, że w oczach pracownika Toyoty ten ręcznik wcale nie jest suchy! - mówi Mikiharu Aoki.

Gdzie i kiedy?
8 kwietnia 2013 (poniedziałek), godzina 18:00, miejsce: Pure Sky Club, ul. Złota 59, Warszawa, Sala Jupiter.

Organizatorem spotkania jest:
Shinsei Consulting
+48 502 450 887

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, należy potwierdzić obecność wysyłając zgłoszenie obecności na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy wydarzenia: www.konferencjalean.pl, Perfectus Group, jakośćbiznesu.com, VERONA, DB Schenker

Patronat medialny: Pracujwlogistyce.pl
ZAPRASZAMY!

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.