Dodaj ogłoszenie o pracy
Justyna
Trzcińska
Dział Rekrutacji i Rozwoju
Kontakt
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy

 

 

 

 

 

 

O NAS

GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce. Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS. Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych. Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników. Pozycja rynkowa GEODIS znajduje odzwierciedlenie w czołowych rankingach biznesowych: GEODIS jest numerem 1 we Francji oraz 7. firmą logistyczną na świecie. W 2021 firma GEODIS wygenerowała 10,9 mld euro przychodu.
W Polsce GEODIS dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci terminali dystrybucyjnych oraz magazynów logistycznych. Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników, którzy z pasją i zaangażowania zapewniają kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw poprzez wyspecjalizowane linie produktowe: dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową, logistykę kontraktową, spedycję całopojazdową krajową i międzynarodową oraz spedycję kolejową, morską i lotniczą.

SZANUJEMY TRADYCJĘ I DBAMY O PRZYSZŁOŚĆ
Dzięki ciągłemu rozwojowi umożliwiamy rozwój zawodowy w różnych specjalizacjach. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, wierzymy w potencjał płynący ze współpracy międzypokoleniowej, dlatego też w GEODIS Road Network zatrudniamy zarówno ambitne młode osoby stawiające pierwsze kroki na rynku pracy, jak i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i bogatą historią. Dzięki temu, że jesteśmy częścią globalnej marki mamy dostęp do nowoczesnych technologii oraz wymiany doświadczeń w grupach projektowych z całego świata. Nasze podejście do pracowników jest corocznie nagradzane mianem Solidnego Pracodawcy.

SPOŁECZNOŚĆ GEODIS

GEODIS Road Network to zgrany i pełen ciekawych pomysłów zespół. Oprócz wspólnej pracy łączą nas pasje i zainteresowania. W ramach GEODIS Charity chętnie angażujemy się w aktywności pozazawodowe oraz wspieramy innych, którzy tego potrzebują.

Staże i praktyki
Jeżeli szukasz możliwości bliższego poznania branży TSL, chcesz zdobyć praktyczną wiedzę, jesteś ambitny i lubisz wyzwania, zapraszamy na praktyki lub staż w GEODIS Road Network

PRAKTYKI
• Realizowane przez cały rok
• Program bezpłatny
• Czas trwania: 1-2 miesiące
• Uczniowie szkół technicznych oraz studenci I-III roku
• 21 miast w Polsce

STAŻE
• Realizowane w okresie letnim lub całoroczne
• Program płatny
• Czas trwania: 3 miesiące, 12 miesięcy
• Studenci IV-V rok i absolwenci
• Wybrane lokalizacje

Organizując praktyki oraz staże umożliwiamy zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych studentom i absolwentom z całej Polski. Zapraszamy do naszego zespołu, w którym oprócz ciekawej pracy, pełnej wyzwań i okazji do poszerzania swojej wiedzy i nabywania nowych umiejętności poznasz ciekawych ludzi, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

GEODIS możesz spotkać także na swojej uczelni. Aktywnie współpracujemy z kołami naukowymi na uczelniach wyższych, uczestniczymy w targach i konferencjach, a nasi pracownicy prowadzą warsztaty dla studentów wiążących swoją przyszłość z branżą TSL.

WSPÓŁPRACUJEMY Z:

Wojskową Akademią Techniczną w Warszawie
Ogólnopolska Konferencja Kół Naukowych to wspólne przedsięwzięcie WAT i GEODIS Road Network. Podczas dwóch intensywnych dni na wykładach, warsztatach i wizytach w naszej firmie studenci poznają specyfikę pracy. Dzielimy się informacjami m.in o innowacyjnych rozwiązaniach w logistyce intermodalnej, urządzeniach mobilnych czy tajnikach procesu rekrutacji. Wspieramy też rozwój studentów WAT poprzez umożliwienie odbywania praktyk i staży w naszych oddziałach.

Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu
W ramach współpracy z WSL w Poznaniu, GEODIS Road Network angażuje się w organizację Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, która co roku skupia kilka tysięcy młodych pasjonatów logistyki z całego kraju. Dodatkowo wspólnie organizujemy warsztaty i konferencje dla studentów oraz wizyty studyjne w naszym terminalu w Koninku pod Poznaniem. Wspieramy też rozwój studentów WSL poprzez umożliwienie odbywania praktyk i staży w naszych oddziałach.

Szkołą Główną Gospodarska Wiejskiego w Warszawie
W ramach tej współpracy możecie nas spotkać każdego roku na Warszawskich Dniach Logistyki, gdzie z chęcią dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas warsztatów i prelekcji naszych najlepszych specjalistów. Wspieramy też rozwój studentów SGGW poprzez umożliwienie odbywania praktyk i staży w naszych oddziałach.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

ETAP 1
APLIKOWANIE I SELEKCJA DOKUMENTÓW
Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te, które najlepiej spełniają kryteria. Kierujemy się zarówno kwalifikacjami i doświadczeniem, jak i poprawnością aplikacji i tym czymś… co czyni Twoje CV nietuzinkowe.

ETAP 2
ROZMOWA TELEFONICZNA
Rozmowy telefoniczne pozwalają nam na weryfikację kluczowych kompetencji, a Kandydatom umożliwiają pogłębienie wiedzy na temat danego stanowiska pracy.

ETAP 3
SPOTKANIA REKRUTACYJNE LUB ASSESSMENT CENTER
To kluczowy etap rekrutacji. Staramy się tworzyć przyjazne środowisko, które już na tym etapie pomoże Kandydatom zapoznać się naszymi standardami pracy. Chcemy poznać dotychczasowe doświadczenie zawodowe Kandydatów, a także skupić się na prezentowanej postawie.

ETAP 4
INFORMACJA ZWROTNA
Każdy uczestnik etapu 3, niezależnie od wyniku rekrutacji, otrzymuje bezpośrednią informację zwrotną od pracownika działu rekrutacji i rozwoju GEODIS. Wierzymy, że przekazane informacje mogą stanowić przydatne wskazówki na przyszłość.

ETAP 5
„SMART START”
„Smart Start” to kompleksowy program wdrożenia dla nowych pracowników, który umożliwia poznanie organizacji oraz specyfiki danego stanowiska, a także wymianę doświadczeń i spostrzeżeń pomiędzy nowoprzyjętymi pracownikami i ich doświadczonymi kolegami.
Nowi pracownicy terminali objęci są dedykowanym programem wdrożeniowym opracowanym przez swoich współpracowników.

AKADEMIA ROZWOJU
Akademia Rozwoju to zespół inicjatyw rozwojowych - cyklów szkoleń, konkursów, projektów - które mają na celu stałe podnoszenie kwalifikacji wszystkich pracowników.
W Akademii każdy z naszych pracowników ma możliwość skorzystania z aktywności na rzecz własnego rozwoju – znajdują się tu cykle szkoleń dedykowane poszczególnym grupom zawodowym, jak i projekty otwarte, na które każdy, w zależności od tematu, może się zapisać.

BENEFITY
Wszyscy pracownicy GEODIS Road Network objęci są strefą benefitów. Dołączając do nas, masz zatem możliwość tuż po zatrudnieniu skorzystania z różnorodnych świadczeń dodatkowych, które oferujemy naszym pracownikom.

BEZPŁATNA OPIEKA MEDYCZNA
Wszyscy pracownicy mają nieodpłatnie dostęp do prywatnej opieki medycznej obejmującej profilaktykę, medycynę pracy, lekarzy wszystkich specjalności oraz diagnostykę. Z nami możesz też zadbać o zdrowie swojej rodziny wybierając dodatkowo jeden z pakietów rodzinnych.

DODATKOWE UBEZPIECZENIE GRUPOWE
Możesz ubezpieczyć siebie i swoich najbliższych w stabilnej firmie ubezpieczeniowej na bardzo preferencyjnych warunkach.

KARTA MULTISPORT
Pracownicy dbający o swoją kondycję fizyczną mogą zakupić dofinansowywaną przez GEODIS Road Network kartę MultiSport lub OK System.

KARTA ZNIŻKOWA NA PALIWO
Jako przedstawiciel rynku TSL, wiemy, jakie znaczenie dla kierowcy ma cena paliwa. W GEODIS Road Network każdy pracownik może skorzystać z rabatu na naszych stacjach benzynowych, a także otrzymuje kartę zniżkową na paliwo na wszystkich stacjach benzynowych należących do jednego z czołowych koncernów paliwowych.

DARMOWE KARTY SIM DLA PRACOWNIKÓW TERMINALI
Chcemy umożliwić naszym pracownikom nieposiadającym telefonów służbowych swobodną i bezpłatną komunikację. Z tego powodu wszyscy pracownicy terminali przez cały okres zatrudnienia w GEODIS Road Network mogą korzystać z bezpłatnej karty sim do telefonu komórkowego.

PACZKI DLA DZIECI
W magicznym czasie Świąt Bożego Narodzenia pamiętamy także o dzieciach naszych Pracowników, obdarowując ich świątecznymi niespodziankami.

BONY ŚWIĄTECZNE
W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych nasi pracownicy w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz w okresie wakacyjnym otrzymują bony w formie kart przedpłaconych.

KONKURSY DLA PARACOWNIKÓW
Robisz ciekawe zdjęcia, dobrze gotujesz a może piszesz wiersze? Konkursy, które cyklicznie organizowane są dla naszych pracowników dostarczają wiele emocji oraz dają możliwość wygrania ciekawych nagród.

KONKURSY DLA DZIECI
Do wspólnego działania angażujemy również dzieci naszych Pracowników zapraszając ich do konkursów, w których mogą wykazać się swoją pomysłowością i zdolnościami manualnymi.

SPOTKANIA INTEGRACYJNE
Atmosfera i relacje w pracy są dla nas bardzo ważne! Dbamy również o ten aspekt życia firmowego i organizujemy również spotkania, które chociaż mają mniej formalny charakter budują ducha zespołu, rozwijają umiejętności komunikacji i współpracy.

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy na:
https://geodis.com/pl/praca-w-geodis/praca-w-geodis 

Przekonaj się jak pracuje zespół GEODIS!