Dodaj ogłoszenie o pracy
Łukasz
Siedlecki
Dział Rekrutacji
Kontakt
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy

Swoją działalność rozpoczęliśmy u progu transformacji systemowej w Polsce w 1990 roku. Na początku świadczyliśmy usługi w zakresie transportu i spedycji, jednak już po kilku latach wybudowaliśmy pierwszy magazyn i rozszerzyliśmy swoją działalność o logistykę magazynową. Kompleksowe rozwiązania logistyczne świadczymy od prawie 30 lat, dostarczając usługi dopasowane do potrzeb klienta.

Oferujemy usługi na terenie całej Europy, ze szczególnym nasileniem na obszar Polski i krajów CEE.

Współpracujemy z największymi firmami na rynku z branż: sport & fashion, FMCG, AGD, telekomunikacja, e­-commerce, elektronika, kosmetyki, zabawki, materiały POSM.

Co nas wyróżnia? ZESPÓŁ!

Wśród nas jest wiele osób z różnorodnymi zainteresowaniami: sportowymi, muzycznymi, kulinarnymi, ogrodniczymi... Uważamy, że do szczęścia prowadzi nie tylko sukces zawodowy, ale również, a może przede wszystkim, możliwość realizowania życiowych hobby. Naszą maksymą jest powiedzenie:

Nieważne co robisz, najważniejsze, abyś robił to z pasją

Dążymy do tego, aby ta zasada działała również w naszej codziennej pracy.

EKO-LOGICZNIE

Realizujemy proekologiczny program rozwoju firmy a naszym mottem jest Logistyka Przyjazna Środowisku. Tworzymy tabor miejskich samochodów dystrybucyjnych zasilanych w alternatywne paliwa oraz w proekologiczne, innowacyjne rozwiązania w transporcie całopojazdowym. Jednocześnie promujemy działania eko wśród naszych pracowników, realizując szereg projektów w ramach obszaru Społecznej Odpowiedzialności Biznesu CSR.

 

PRACUJ Z NAMI!

Sprawdź, jakie oferty pracy mamy dla Ciebie. Odwiedź naszą stronę Kariera:
http://nolimit.pl/oferty-pracy

Każdy z pracowników jest dla nas ważny!

Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych
i dbasz o swój rozwój zawodowy
NO LIMIT jest miejscem dla Ciebie!
Dołącz do naszego zespołu!

No Limit Sp. z o.o.
ul. Księżnej Anny 3
03-866 Warszawa
tel.: +48 22 460 40 40
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.nolimit.pl